Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ankara İle İlgili Firmalar

Ankara merkezli araç ve filo kiralama firması. 2007 yılı T.O.B.B yetkili acentası.
AKGÜLLER MOTOR; çalışanları ile beraber, uzmanlaştığı tüm otomasyon hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, insan haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurulustur.
Evden eve Şehirden Şehire Sigortalı Ambalajlı Marangozlu Deneyimli Kadromuzla 7 gün 24 saat Hizmetinizdeyiz.Size Hem Kaliteli Hemde Hesaplı Bir Taşıma Sözü Veriyoruz. Elemanlarımızın Hepsi Kendi Elemanlarımız olup Kendi Alanlarında Uzmandır.
1990 yılında huzur makina parça sanayi adı altında kurulmuş olan firmamız, 2006 yılında kendini yenileyerek rulosan makina ünvanı ile hizmet etmeye başlamıştır.
Firmamız, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesinin yanında, dürüst ve şeffaf çalışmayı kendine ilke edinmiştir.
Firmamız cnc kalıp tel erezyon işleri fason işleri kesme, sıvama, lastik, plastik, metal enjeksiyon imalatı yapmaktadır.
Yurt içi ve dışı Turlar - Ucuz Charter Uçak Biletleri - Pegasus - Atlas - Onur Air - Fly Air - Sun Express - THY v diğer tüm havayolları bilet satışı. Kongre Seminer Toplantı ve Eğitim Organizasyonları -Yurt içi ve dışı Otel ve Rent a Car satışı.
Ankara başta olmak üzere türkiye genelinde doğalgaz alanında hizmet vermekteyiz.
Tamamı yurt dışında eğitim almış ve yaşamış olan kurucu ve çalışanlarıyla kısa sürede alanının en iyisi olmayı başaran kolay ders art arda atılımlar yaparak sektörde birçok yeniliğin ve gelişmenin öncülüğünü yapmıştır.
2005 yılında her biri kendi sektöründe uzman 6 yıllık birikimleri ile bir araya gelen 4 ortak tarafından kurulmuştur. Bugüne kadar üretim ve hizmet sektörlerine Yönetim Sistemi danışmanlıkları ve eğitim hizmetleri vermiştir.
Firmamız endüstriyel mutfak imalatı ve hastane ekipmanları imalatı yapmaktadır.
Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup inşaat tünel kolon kiriş kalıpları sektöründe faliyet göstermektedir.
Türkiye ev tekstili haber ve resim galerisi.
Otomobil ve motosiklet ehliyeti ve özel ders hizmetleri, ehliyet ve sürücü danışmanlığı.
Bebeğinizin ihtiyacım olan her şey...
Firmamız ısıtma sistemleri konusunda faliyet göstermektedir.
İskele ayar borusu, çiroz, cup-lock, teleskopik dikme, ayar vidası konularında hizmet vermekteyiz.
Ferforje'de mükemmel ve sağlam tasarımlar yapmaktayız.