Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Makina Sanayii İle İlgili Firmalar

Key Makina A.Ş. Komsan Kompresörleri Akdeniz Bölge Bayii ve Yetkili Servisi 24 Saat Acil Servis Hizmeti...
Tüm forklift aküleriniz baykal marka olsun.
Maksaş makina sanayii endüstriyel tipte lupamat marka hava kompresörleri üretmek üzere 1968 yılında İzmir'de kurulmuştur.
İstanbul da testere kesici takımlar satış ve pazarlama konusunda faal.
Endüstriyel vanalar ve vana otomasyon sistemleri üretim ve satışı
FİRMAMIZ: *Kendi Toplar Saman Makinası *Pnömatik Saman Elevatörü *Taşlı Tip Yem Kırma Değirmenleri *Valsi Yem Ezme Makinaları *Bıçaklı Tip Yem Kırma Makinaları *220V Elektrikli Yem Ezme Değirmenleri* Kuru Soğan Sap Kesme, Sınıflandırma ve Torbalama Makinaları * 5,7,9,11 ve 13 Ayaklı Kürüm Kombinasyonlu Çizel Pulluklar ve Barana(Tırmık) Üretimi ile Türk çiftçisinin Hizmetindedir.
Firmamız vinç ve vinç ekipmanları sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerden aldığı güveni güce dönüştürerek çalışmalarına hızla, büyüyerek,t eknolojisini ve kalitesini sürekli güncelleyerek sektörünün devleri arasında yer alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Egeay makine kalıp sanayi ihracat kökenli yönetim kadrosu, eğitimli genç, dinamik ve profesyonel kadrosuyla tüm müşterilerine satış öncesi ve sonrası komple çözümler sunmaktadır.
Metal kauçuk plastik yedek parça ve dosya soyunma takım dolapları konularında hizmet vermekteyiz.
Firmamaz, endüstriyel kontrol vanalari pnömatik aktüatör, solenoid vana, patlac valf ve ölçü-konrol kontrol sistemleri konusunda hizmet vermektedir.
Kahve işleme ekipmanları, kuruyemiş kavurma makineleri, çeşitli malzeme öğütme makineleri, yükleme ve karıştırma ekipmanları alanında üretmiş olduğu makineler ile Türkiye ve dünya pazarlarında yerini ve kalitesini belirlemiş güçlü bir markadır.
Alman menşeili bomag yol makinalarının 32 yıldır yedek parça, teknik servis ve operatör eğitimli makina teslimat destekligarantili mümessillik hizmeti vermekteyiz.
Arıtma arıtım watermill atıksu mühendislik filtre su yumuşatma çevre danışmanlık servis ozmoz reverse osmosis diyaliz hemodiyaliz temak dezenfeksiyon imalat üretim
Murat iş makinaları sanayii 1982 yılında iş makinaları sektörüne atılmış olup, bu tecrubelerini 1996 yılında bir çatı altında toplamak amacıyla Murat iş makinaları sanayii servisi'ni kurmuştur.
Türkiye ekonomisinin hızla gelişmekte bulundugu dönemde, avrupa ağırlık Almanya'dan aradiginiz sanayi makineleri, üretim sesisleri, imalat, insaat makinalari konusunda yardimci olunur, en tasaruflu ve uygun fiyata temin edilir.
Firmamız alanında 25 yılı aşan deneyimi ile müşterilerine en iyi hizmeti verme gayreti içerisindedir. hidrolik ve pnömatik sızdırmazlık elamanları alanında sektöründe lider firmalardan birisidir.tel:0212 501 25 59
Antalya'da köpük makineleri, sis makineleri, kar makineleri, baloncuk makineleri ve ithal likitler konularında faliyet göstermekteyiz.