Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız 1965'den bu yana çağın gereksinimlerini birikimlerle dolu tecrübesi ile, teknolojik imkanlarla desteklenen ürünleri ile baskı endüstrisinde hizmet vermektedir,Zengin ürün yelpazesi ile konusunda uzman satış personeli ihtiyaçların tespiti ,termin süresindeki titizlik ,kalitede sürekliliği prensip bilmiştir 1000m2 kapalı alanda 35 kişilik uzman kadromuzla seçmiş olduğunuz ürünlere tasarımlarımızla ve tasarladıklarımızla görsellik çağın getirdiği yenilik ve işlevlikte çözüm hazırlayıp sizlere sunacağımızı TUKA baskı olarak yeniliklerin aynası olmaya devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Firmamız, baskılı ya da baskısız her tür zemin üzerine uygulanabilen kendinden yapışkanlı etiket üretimi; özel kullanım alanlarında, barkod yazıcılarda, kullanılmak üzere geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Ekonomik, hızlı ve kaliteli yaklaşımını bölgesel satış politikaları ile Türkiye geneline yaymayı hedeflemiş ve bu yolda ilerlemektedir.Henüz güvenilir servisimizin hazzını tatmadıysanız, sizi artan mutlu müşteri portföyümüze katılmaya davet ediyoruz

Sticker (Çıkartma Etiket)
İç ve dış mekanlarda kullanılan çıkartma etiketler, yağışkan özelliği ve sürekli dayanıklılık sağlayacak özelliklere sahip tamamı ISO Kalite Belgeli malzemeler ile kağıt, PVC, Metalik, Polyester özellikli taşıyıcılar üzerinde kullanım yerine göre U.V ofset, Serigrafi ve flesko baskı olacak şekilde tabaka ve rulo olarak üretilmektedir.

Damla Etiket
Renkli, parlak, seffaf ve 3 boyutlu efekt veren bu etikete "Damla Etiket" ismini vermekteyiz.Istenilen malzeme üzerine (PVC, Polyester, Metalize vb.) çesitli formlarda, üzeri poliüretan reçine kaplanarak üretilen "Damla Etiket" bu sayede uzun süreli dayanikliliga sahip olmaktadir.

Dia Cut
Aliminyum malzeme üzerine istenilen renklerde markaniza ait logonuz elmas kalemlerle islenerek yapiskani özel, Alman mensilli Tesa 4965 Polyester çift tarafli bant kullanilarak üretilmektedir.

Super Forming
Markalamada gelinen en son nokta 1.mm çapin içerisinden baslamak üzere sizin hayal edebileceginiz bütün yazi ve grafiklerin görsele dökülebilmesi. Kullanim alanlari; Otomotiv, beyaz esya, elektronik, kirtasiye, mobilya, banyo aksesuarlari, teshir vitrinleri, bisiklet, motorsiklet, endüstriyel ürünlerin ön plana çikarilmasi.

Super Cut
Poliüretan reçineye polyester film kaplamak ve özel kesim yapilarak üretilen etketlere "Super Cut" demekteyiz. Malzemenin polyester olmasi itibariyle dis etkenlere karsi + - isi dereceleri günes isinlari nem yagmur, çamur vs. gibi etkenlere yüksek derecede dayaniklidir. Kullanim alanlari; Otomotiv, beyaz esya, eletronik, kirtasiye, mobilya, banyo aksesuarlari, teshir vitrinleri, bisiklet, motorsiklet ve sizin hayal edebildiginiz tüm alanlar.

Ribon
Ürünerinize ait üretim yili, ay, gün, seri no ve barkod numarasini içerir.Model etiketlerini üretmekteyiz.Ithal edilen hammadelerimiz ISO Standartlarinda olup -30 ile +180 Derece arasinda dayanikliliga sahiptir.Üzerindeki baski, digital ortamda hazirlanip Ribon Etiket yüzeyine yakilarak uygulandigi için, alkol ve türevi kimyasallardan dahi etkilenmemektedir.