Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Aydinlatma İle İlgili Firmalar

2000 yılından beri faaliyet gösteren firmamız,sektörde cata türkiye mümesilidir. Aydınlatma ürünleri,ampul ve elektrik malzemeleri ithalatı ve ihracatı yapmaktadır. 2008 yılında wellmax türkiye mümessilliğinide almış bulunmaktadır.
Işığın geldiği son nokta. SOON Light LED aydınlatma teknolojileri.
SOON Light & Project AR-GE departmanınca geliştirilen ve endüstriyel tasarımcıları tarafından benzersiz tasarımlara dönüştürülen LED aydınlatma armatürleri, ülkemizde ve yurtdışında satışa sunuyor.
Kamu ve
Dekoratif ve konik boru üretimi amacıyla Karadeniz Ereğli'de kurulan Dekorboru Limited Şirketi, imal ettiği ürünler ile ülkemizde "ilk"e imza atmıştır.

Uygulanan yeni imalat teknolojisi ile 3” (Φ 89 mm), 4”
Abajur, Avize (klasik, modern,trafolu ve ledli) imalatımız mevcuttur.
Faaliyetlerimize 2004 yılında başladık. Elektrik Taahhüt ve Data Yapısal Kablolama alanında, Proje, Taahhüt, Müşavirlik, Danışmanlık, Etüd ve Uygulama hizmet hizmetleri veren firmamız bugüne değin bir çok önemli projeye imzasını attı.

Sanayi kompleksleri, Otel, Tatil K
Mobilya sektörünün önde gelen firmalarının yer aldığı mobilya rehberi, sektördeki firmaların tanıtımıyla, her çeşit ve her kalitede mobilya seçenekleriyle hizmetinizde.
Baytek Vecta Teknoloji firması, enerji, nano teknoloji, vecta ısıtma ve soğutma, aydınlatma, güneş enerjisi ve otomasyon sistemleri alanlarında hizmet vermektedir.
Lipom Aydınlatma, 3000'e yaklaşan, iç aydınlatma, dış aydınlatma, led aydınlatma ve aydınlatma direği armatürleriyle hizmet vermektedir. Proje işlerinde kendine özgün çizgisiyle mekana uygun modeller tasarlamaktadır. Mimari ve inşaat projelerinde ge
2006 yılında Ankara Sincan'da Fikri Arla tarafından kurulan firmamız asma tavan sektöründe yerini almıştır. 15 yıllık uygulama birikimi ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Kullanmakta olduğumuz ürünlerin TSEK belgesi, garanti belges
Firmamız İzmir'de faaliyet göstermektedir. Led aydınlatma ürünleri ve Led şeritlerin ithalat ve toptancılığını yapmaktadır. Uygun fiyatlı ürünlerimiz hakkında bilgiyi web sitemizi ziyaret ederek edinebilirsiniz.
Yılı aşkın süredir gerek yurtiçi gerekse yurtdışında mesleki anlamda çalışmalar yaparken firmamız başarıları, piyasadaki güvenilirliğimizle kanıtlayıp peyzaj konusunda tam hizmet sorunsuz hizmet parolasıyla yola çıktık.

Peyzaj, Proje - İnşaat Uygulama
Proje destek partneriniz Projelektrik ile hiçbir işiniz yarım kalmayacak. Projelektrik üstlendiği elektrik projelerinin alçak gerilim ve zayıf akım sistemlerinin baştan sona elektrik tesisatı işleri ana faaliyet alanlarındandır. Yoğun temp