Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Banka İle İlgili Firmalar

ARGON, 1993 yılından bu yana, orta ve üst düzey personel araştırma, seçme ve yerleştirme , iş tanımları geliştirme , süreç analizleri ,kişisel değerlendirme , kariyer planlama ve yönetimi , iş tatmini , müşteri memnuniyeti , performans ve iş değerlendirme vb. konuları kapsayan İnsan Kaynakları yönetimi hizmetleri konusunda yurtiçi ve yurtdışı firmalara hizmet vermektedir.
Çek senet nakit para ikrazat factoring faktoring finans
Mali müşavirlik hukuk finansal yeminli mali müşavirlik danışmanlık gümrük yatırım teşvik yeniden yapılandırma tse belgeleri konuşarında yardımcınız.
Lider faktoring, 2006 yılı sonu itibariyle toplam işlem hacminde ulaştığı rakamla, %65 büyüme oranını yakalamıştır.
Aksigorta ve Akemeklilik yetkili acentesi
Barter, ihtiyaç olan mal veya hizmetin satın alınarak, bedelinin yine mal veya hizmetle geri ödendiği sistemin adıdır.
Ankara'da 2002 yılından itibaren faaliyet gösteren MAJESTIC ULUSLARARASI TİCARET ve MÜŞAVİRLİK, her türlü şirkete, fabrikalara, üreticilere, işadamlarına, firmalara, her türlü ticari organizasyonlara (şahıs işletmesi, limited ve anonim şirketler, konsorsiyumlar) ve tesislere hem finansal, hem de bürokrasi çözümlemeleri bağlamında danışmanlık hizmeti vermektedir.
Firmamız vadeli alacaklarını satarak nakit sorunlarına hızlı çözümler arayan işletmelerin tercih ettiği güçlü ve güvenilir bir factoring kuruluşudur.
Finans Sektöründe deneyimli, uzman yönetim kadrosu, ve "daha çabuk...daha çok" anlayışıyla çok süratli istihbarat yaparak kısa sürede ve gereken miktarda nakit sağlayabilecek güçlü örgütüyle,kaliteen asla ödün vermeyen EDF FACTORING alacaklarını satarak nakit sağlamak isteyen işletmelerin aradığı, güçlü ve güvenilir kuruluştur.
Çağdaş, yenilikçi ikrazat sistemine kendine hedef edinen "YILDIRIM İKRAZAT" kendi farkını yarattı.
ESNEK KREDİ LİMİTİMİZ VE PİYASA ŞARTLARININ BİR HAYLİ ALTINDA SEYREDEN FAİZ ORANLARIMIZLA ESNAF VE SANAYİCİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.
Hızlı Güvenilir Nakit Akışınızı Sağlamak İçin Gelin Birlikte Çalışalım
Nakit paraya ihtiyacınız olduğu zaman ihtiyacınızı gidermek için günlerce beklemezsiniz.
Biliyoruz ki düşük maliyetli hızlı nakit akışı, hizmet ve satışlarınızda sizi bir adım öne çıkaran çok önemli bir faktör.
Global Temizlik, kuruluş felsefesi olan yüzde yüz müşteri memnuniyetini kalite, plan, program, iletişim, eğitim prensipleriyle yakalamış; müşterilerine kaliteli hizmetin keyfini yaşatarak kısa sürede büyümüş ve sektörün aranılan isimle