Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Bilgisayar Bakim Onarim İle İlgili Firmalar

Firmamız bilgisayar sektöründe faliyet göstermektedir.
Portatif tarayıcı, kimlik tarama, pasaport tarama, çek scanner, çek tarayıcı konularında hizmetinizdeyiz.
Kurumsal alanda ticari uygulamalar ve bilişim sistemleri konularında A'dan Z'ye çözümler sunulmakta, eğitim danışmanlık ve destek hizmetleri verilmektedir.
Muse, yazılım üretimi, donanım ve network, web, müşteri destek alanlarında entegratör bir firma olarak lider bir kuruluş olmayı kalite politikası olarak benimsemiştir.
Restaurant, cafe-bar, fast-food otomasyonu, kablosuz pos ve stok kontrol sistemleri.
Yıldız Bilişim Bilgisayar hizmet alanında kendini referanslarıyla kanıtlamış bilgi birikimi yüksek bilgi işlem ve bilgisayar satış firmasıdır.
Firmamız web tasarımı ve yazılım konularında faliyet göstermektedir.
Yazılım Donanım Web Tasarım Konularında Uzman Firma Bakımları Kartuş ve Toner Dolumu Sorunsuz Hizmet
İnternette sanal fuar ve tanıtım hizmetleri web Uygulamaları, e-ticaret, sanal ofis, b2b, b2c internette güvenlik çözümleri konularında hizmet vermekteyiz.
Yazılım,donanım,teknik servis,kurumsal bakım anlaşmaları
Firmamız ucuz ve kaliteli markalı garantili spot bilgisayar donanım ürünleri pazarlaması yapmaktadır.
Logic hatalı disklerinizi düzeltip datalarınızı kurtarıyoruz. Online analiz, data kurtarma, dosya onarımı, raid sistemleri, kurulumu ve bakımı, sistem kurtarma konularında hizmet vermekteyiz.
Firmamız 1995 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Amacımız çalışmak, azim ve dürüstlük.
Firmamız bilgisayar malzemeleri oem sarf malzeme ve teknik servis konularında faliyet göstermektedir.
ATM Bilgisayar 10 yıldır Ankara'da microsoft gold certified partner, symantec gold partner, fujitsu-siemens focus partner olarak TSE belgesine sahip teknik servisi ile network, security, lisanslama, bakım sözleşmesi, pc ve çevre birimleri onarımı, kablolama, kablosuz teknolojiler konusunda hizmet vermektedir.
Art personel devam kontrol sistemleri yüz tanıma kameralı pdks elektronik işçi kart basma saati gibi konularda faliyet göstermektedir.
Yüzyılımızın gereği olan doğru, çabuk ve gerekli bilgiye ulaşım ve bu bilgilerin en etkili kullanımına yardımcı olacak olan insan faktörünün topluma kazandırılması birinci amacımızdır.
2005 yılından beri ağırlıklı olarak bilgisayar ve çevre birimleri satışı yapılmaktadır. Yaklaşık 8000 kalem ürün çeşidi içerisinde kurumsal firmalara yönelik ürünler, cep telefonu ve kişisel kullanıma yönelik ürünlerde bulunmaktadır.