Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Ankara Hp Servisi büro makineleri satış tamir bakım onarım teknik servis hizmetleri 1991 Yılında Esat Caddesi Çankaya/Ankara´da kurulmuş´dur. Ankara Hp Servisi kurucu ve yönetim kadrosu 27 yıllık birikim, deneyim, tecrübe ve bilgiye sahip´dir.

Misyonumuz büro ofis otomasyon cihazlarında satış ve servis olarak başta merkezi Ankara´da, Türkiye genelinde, 81 vilayetimiz ve tüm ilçelerinde tanınır güvenilir bir firma olmak, Ankara Hp Servisi olarak hedefimiz en iyi satış teknik servis hizmetleri sunmaktır. Gelişen Teknoloji Çağına ayum sağlamak amacı ile Çankaya öveçlerde Ankara Hp servisi Genel Merkezi mülkiyeti ile kurulmuşdur, köklü firma, kurumsal servis hizmetleri, bu amaçla başta mimar, mühendis, harita ve kadastro, inşaat firmaları başta olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşları, diğer tüm özel sektör firmaların makine, malzeme, toner, dram, yedek parça, satış, tamir bakım teknik servis hizmetlerinin karşılanması, uygun ve ucuz fiyat politikamızla teklifli, ihaleli işler yapmak başlıca hedefimizdir. Firmamızla tanışmadan ve çalışmadan farkımızı anlatamayız. Ankara hp servisini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarız.

Satışını ve Teknik Servis Hizmetlerini Verdiğimiz Ürünler Dizini; Plotter makineleri, designjet, artdesign, indesign, plotter kağıt, makine, satış, servis, proje, plan, plan kopya, makineleri, kağıtları, toner, dram, developer, A0, A1, A2, makine, kağıt, satış , servis, fotokopi, makineleri, toner, kartuş, dolum, makine, developer, drum, Blade, roller, thermistör, ac, dc, servo motor, poligon scanner toner motor, ana kart, cart, sensör, swiç, lamp, gear, dişli, belt, imagıng üniteler, satış, tamir, bakım, onarım, teknik servis, hizmetleri, toner, orijinal toner, dolumları, kağıt katlama makineleri, para sayma makineleri, metal para sayma ayırma makineleri, fax, faks makineleri, yazıcı makineleri, daktilo, projeksiyon cihazları, tepe göz, optik okuyucular, bilgisayar, camera, network kurulumu, güvenlik sistem cihazları, baskı makineleri, ozalit, kağıt ve makineleri, amonyaklı ozalit, ilaçlı ozalit, tonerli ozalitler, kağıt, rulo kağıtlar, plotter, plan kopya, fotokopi, baskı, makineleri kiralama, kopya başı anlaşmaları, yıllık tamir bakım sözleşmeli teknik servis hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.