Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Türkiye'nin ve Avrupa'nın yatak ve mobilya üretim merkezi konumunda olan Kayseri'de faaliyet gösteren ve 400 kişinin istihdam edildiği, kapalı alan olarak 45,000 m²'de hizmet veren tesislerimizde, yatak ve mobilya hammaddeleri olan; çelik tel, bonel ve torba yay karkasları, s yaylar, zımba telleri ve sünger üretilmektedir.

2006 yılı içerisinden 44,000 ton çelik tel, 5,4 milyon adet bonel yay karkası, 144,000 adet torba yay karkası, 42,000 ton boru ve profilin üretildiği tesislerimiz, Avrupa'nın en büyük yatak ve mobilya üreticilerinin tedarikçisi konumundadır.

Boyçelik başta Avrupa olmak üzere; Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Balkanlar'da yatak üreticileri ile stratejik tedarikçi pozisyonunu korumakta ve her geçen gün aktivitesini ve müşteri portföyünü geliştirmektedir.

ISO 9001 belgesi ile kalite anlamında gerekli talepleri karşılamakta ve müşteri odaklı çalışması ile stratejik bir rekabetçi tedarikçi konumunda bulunmaktadır. Kalite ve rekabetçi fiyat anlamında müşterilerine vermiş olduğu destek ile büyümelerine katkıda bulunmakta ve pazarın aranan markası haline gelmektedir.