Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Cicek İle İlgili Firmalar

1952 yılında kurulan firmamız ithalat, imalat olmak üzere; her türlü sulama sistemleri, projelendirme, bahçe düzenlemesi, havuz kimyasaları ve bahçe malzemeleri satışı ile hizmet vermektedir.
Dış mekan süs bitkileri üretimi ve pazarlamasını yapmaktayız.
Firmamız Ankara'da fidan üretimi temini ve satışını yapmaktadır, ayrıca peyzaj proje ve uygulama konusunda ve ithal çim tohumu çeşitleri satışını Türkiye çapında yapmaktadır.
Firmamız 2000 yılından bu yana hizmet vermekte olup hergün gelişmeye ve hizmet sektörüne yenilikler katmaya devam etmektedir.
Peyzaj proje, uygulama, yerli ve İthal bitki temini, fidanlık, otomatik sulama sistemleri, kent mobilyaları, sert zemin imalatları, danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
ARS Sulama havuz, tesisat ve her türlü sulama malzemesini uygun fiyata sunmaktadır.
Dünyanın heryerine çiçek gönderiyoruz, size bir telefon kadar yakınız.
Genel Merkezi Almanya'da bulunan,bahçe ve süs havuzları üzerine faaliyet gösteren firmamız gölet yapımı, filtrasyon sistemi,aydınlatma ekipmanları, fıskıye ve şelale pompaları konularında hizmet vermektedir.
Firmamız, 1984 yılında kadir tic. ve paz. ltd. şti. unvanıyla kurulan firmamız ana faaliyet alanı olarak.elektronık ve ev eşyası.ve yapay çiçek itahlatı olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Usak'ta çiçek ve organizasyon işleri yapmaktayız, siparişlerinizi tüm dünyaya ulaştırıyoruz.
Otomatik bahçe sulama sistemleri, tarım sulama sistemleri, damlama sulama, projeve uygulama...
Firmamız peyzaj mimarlığı alanında faliyet göstermektedir.
Evinizi, iş yerinizi, yaşam alanlarınızı renklendirmek, güzelleştirmek, her türlü organizasyonlarınız ve gönderimleriniz için farklı, modern çiçek tasarımları yapmaktayız.
Peyzaj Planlama Projeleri, Yapısal Ve Bitkisel Peyzaj Uygulamaları-Taahhütleri,Bakım ve Uygulama Danışmanlıkları- Ahşap Çocuk Oyun Ekipmanları Tasarım ve İmalatı
Türkiye'nin her yerine 1 saatte online çiçek gönderebilirsiniz.
30 yılın verdiği tecrubesiyle kurulan firmamızda kesme çiçek, bitki, yapay çiçek ve davet organizasyon alanlarında hizmet vermekteyiz.
Antalya çiçekcilik çiçekcilik sektörüne 1983 yılında başlamış bir fırmayız.antalya ili ve ilçeleri olmak üzere türkiye ve dünyanın her yerine çicek gönderilir.
Firmamız 20 yıldır çadır imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır.