Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1990 yılında temellerinin atıldığı müzik grubumuz, müzikli toplantı ve davet organizasyonları, ürün lansmanları, bayi toplantıları, gala yemekleri, catering hizmetleri, konser, festival organizasyonları konularında hizmet veren kuruluşlara ve çeşitli organizasyon firmalarına profesyonel müzik desteği vermek amacıyla kurulmuştur.

”Grupvizyon'la Nostalji geceleri” adı altında 1990 yılından beri gerçekleştirmekte olduğumuz sahne aktivitesine ilgileriniz doğrultusunda, her türlü davet organizasyonlarında, Grup Vizyon olarak, tüm olanaklarımızı hizmetinize sunmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, bayi toplantıları, festival, fuar organizasyonları, kır düğünleri, özel davet organizasyonları, firma ve ürün tanıtım organizasyonları, açılış, banket, brunch, kokteyl vb.organizasyonlarda faaliyet göstermekte olan ve gerektiğinde 12/14 kişiye kadar deneyimli müzisyenlerden oluşturabildiğimiz müzik grubumuzla, organizasyonlarınızda hedeflediğiniz başarılar için birlikte çalişabilmeyi ümit ederiz. Saygılarımızla.

Yavuz Sarım
0533 203 73 00

NOT: Grupvizyon 2008 yazında, İstanbulun en gözde mekanlarında düğün organizasyonları düzenlemektedir. 400 yıllık tarihi ile İstanbulun en seçkin mekanı SEPETÇİLER KASRI, ESMA SULTAN YALISI, GREEN PARK OTELLER, Eşsiz Boğaz manzarası ile TAO-launce, LE CHETAU RESTAURANT / Yeşilköy ve Dilediğiniz mekanlarda düğün, toplantı, şirket organizasyonlarınız için bizi arayınız.
Tel: 0533 203 73 00
www.grupvizyon.com / MSN: grupvizyon@hotmail.com