Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Danismanlik İle İlgili Firmalar

Son on yılda siz veya yakınlarınız trafik mağduru iseniz, Mağduriyetiniz giderilinceye kadarherhangi bir ücret talep etmeden deneyimli ve profesyonel hukuk danışmanlarımız ile sizlerin yanındayız.
Firmamız Marka tescili,Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Patent, Barkod, ISO, TSE, CE vb.. hakların danışmanlığını yapmaktadır.
Kalite yönetim sistemleri ve diğer belgelendirme hizmetleriyle ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektediyiz.
Firmamız kalite yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık
Marka, patent, endüstriyel tasarımların yurtiçi ve yurtdışı tescili ve tescil sonrası tüm işlemlerinde hizmet vermekteyiz.
Firmamız kurulduğundan beri uzman kadrosuyla güvenilir hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir.
Ukrayna'da halen faaliyette bulunan veya yeni ticari faaliyet göstermek isteyen, araştırma yada arayış içindeki Türk girişimci firmalara hizmet veren, bir Türk danışmanlık şirketi.
Kocaeli ili çevresinde tüm emlaklarınızı bize yazdırabilirsiniz.
Çağri Mekezi database çözümleri Müşteri Veritabanı Yönetimi, manuel, predictive, power dialer, Sip Server, Softpbx, Ippbx, Voip, Voice Gateway, CRM Database, Soft Phone, IP Phone, Ses Kaydı, Voicemail, Voice Recording, Konferans Odası, IVR, Call Report, Kuyruk Yönetimi, Inbound Call, Outbound Call . Santral
Antalya'da ki organizasyonlarınız için local destek
Emlak ve gayrimenkul sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Belgelendirme Danışmanlığı, Denetim ve Eğitimde tek adres. IRCA tarafından onaylanmış eğitimci ve denetçi kadrosu ile ISO 9001, 14001, 22000,17025, 15189 standartlarında danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetleri vermekteyiz
Yurt Dışı Eğitim,Dil okulları
2000 yılından bu yana Kalite Yönetim Sistemleri Ürün Belgelendirme Resmi İzinler konularında gelişen kadromuz ile müşterilerimizin sorunlarına hızlı çözümler üretiyoruz, onların gelişimlerine katkı sağlıyoruz.
Emlak sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Online Rüya Tabiri
Sayın Yetkili, Avrupa Birliği uyum sürecinin devam ettiği günümüzde her alanda belgelendirme (sertifikasyon) konusu gittikçe daha fazla önem kazanmaktadır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000, Organik Tarım, Europ