Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


ALBER EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ
Alber Emlak Müşavirliği Ltd. Şti. gerçek ve tüzel kişilerin talep edeceği emlak danışmanlığı ve müşavirliği yapmak üzere her türlü emlak, Daire, Bina, Dükkan Arazi, Arsa, Tarla ve Bahçe alım satımı ve Kiralanması ve Komisyonculuğunu ve bunlara bağlı hizmetleri müşteri istekleri doğrultusunda sunmak üzere sektörde 20 yıllık bilgi deneyimlerine sahip olan iki ortak tarafından 25. 05. 2004 tarihinde kurulmuştur.
Şirketimiz Başkent Ankara`nın en müstesna semtlerinden zengin portföyü ile Başkent`in her yerine dağılmış müşteri temsilcileri aracılığıyla bu alanda müşterilerine anında hizmet vermektedir.
Güvenilir ve kaliteli hizmek sunmak, deneyimle amatör ruhu profosyonel çalışma ortamında birleştirerek, siz değerli müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede ve en iyi şekilde gerçekleştirmek amacında olan firmamız deneyimlerle ve sizlerle büyümektedir.
Şirketimiz ayrıca yurt içinde bir dizi eğitim faliyetleriyle gelirinin bir kısmını istihdam ettiği personellerinin eğitimlerine ayırarak, hem şirket bünyesinde hemde ülkemiz için kalifiye eleman yetiştirilmesi için ayrıca katkıda bulunmaktadır.
YÖNETİM
Ali KOÇMEN & Hasan ALTUN
Adresimiz : Kuveyt caddesi 17/2