Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Egitim Kurumlari İle İlgili Firmalar

Kadıköy Görsel Sürücü Kursu, Online sınav, online test ve online dersler Kadıköy görsel sürücü kursu.görsel sürücü kursu Kadıköy de.
Uygun koşullarda ehliyet.12 ay taksit
Bursa'da bireysel ve kurumsal gelişim konusunda faaliyet gösteren eğitim ve danışmanlık şirketi
Kuğu sanat eğitim merkezi bünyesinde genel olarak bütün enstrümanların çalma eğitimlerinin verildiği bir eğitim merkezidir.
Bogazici Universitesi Mezunu Uzman Cevirmenlerden Hesapli ve Kusursuz Ceviri. Ingilizce, Osmanlica, Almanca, Fransizca, Ispanyolca, Italyanca ve Rusca.
Marmara Akademi olarak uzman eğitmen kadrosu ile İstanbul' da uzun yıllar boyunca çalışmış olduğu sektörde ki edinmiş olduğu tecrübe ile Balıkesir' in gözde ilçesi Edremit' te faaliyet göstermektedir.
Çetinler Sürücü Kursu Operatörlük Kursu Ehliyet Kursu İş Makinesi Operatörlük Belgesi (Forklift, Vinç, Kazıcı-Yükleyici, Dozer, Greyder) ve A2, B, D, E, G, H ehliyeti, Ehliyet Kursu taksitle ehliyet imkanı.216 4926310/11
Genel İngilizce, Genel Almanca, TOEFL, TestDaF, KPDS-ÜDS, Proficiency, İş İngilizcesi, İş Almancası,Yurt dışı Eğitim Danışmanlığının yanı sıra, Şirketler için Kurumsal Eğitimler de vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için : Bakırköy-0212 570 30 60, Fatih : 0212 621 70 62, Kadıköy - 0216 550 13 17
Firmamız sayesinde Ümraniye artık kaliteyle tanışıyor, bizimle görüşmeden sürücü belgesi almayın.
Bursa'da kurulu Genel İngilizce, İş İngilizcesi, İngilizce Konuşma Sınıfları, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Bilgisayar ve Muhasebe alanlarında eğitim veren köklü kuruluş.
Firmamız tasarım konusunda uygulama aşamasından önce müşteri memnuniyetini kazanma yolunda fonksiyonel ve estetik çözümler üretmektedir.
Yabancı dil eğitiminin ana unsurları olan devamlılık, ciddiyet ve ilerlemeyi aşama aşama görebilme nevdilin eğitim anlayışıdır. İstanbul'un merkezindeki modern binasında eğitim veren Nevdil tecrübeli Türk ve yabancı eğitmenleri ile güvenilir bir kurumdur.
Direksiyonu sınavı geçmek için degil,ömür boyu kullanmak için,
Sadece bilişim eğitimleri veren bilişim eğitim merkezi, alanında uzman, yenilikçi ve kaliteli eğitmen kadrosuyla, kişi ve kurumlara tüm bilgisayarlı eğitimlerin verildiği bir eğitim ve kariyer merkezidir.
Kreş-konya, çocuk yuvası-konya, okulöncesi okul-konya, Okul Öncesi Eğitim - Anaokulu, çocukevi, kreş ve yuvalar
Moskovada Rusca dil Kursu..
Sertifika programlarımız İlkokul-Lise ve Yüksek Okul mezunlarına yöneliktir. Söz konusu alanlarda çalışan veya çalışmak isteyen kişilere mezuniyet durumlarına uygun programlar doğrultusunda eğitimler verilerek yönlendirilmeler yapmaktayız. Amaç, toplum
İngilizce eğitiminde kariyer noktasına hoş geldiniz.