Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Egitim Kurumlari İle İlgili Firmalar

Uluslar arası spor organizasyonları düzenleme amacı ile kurulmuş olan ATS anlam olarak '' All The Sports Organizations" baş harflerinden oluşmuş, bütün spor organizasyonları anlamına gelmektedir.
2-6 yaş arasına anaokulu eğitimi, 7-12 yaş arasına etüt eğitimi. Sıcak, sevgi dolu, güleryüzlü çalışanları ile, türkkonuttaki çocuklarınızın ikinci yuvası. Çayyolu-2, çayyolu, konutkent, mesa ve ümitköyden servisimiz vardır.
İngilizce kurs izmir ve izmirliler için sadece bu sitede callan Metod ile Çeyrek Zamanda İngilizce Rapid Learning Center'da sizlerle.
Kursumuzda açıköğretim sisteminde eğitim yapan programların dersleri verilmektedir.
Her çocuk özeldir, tektir, her çocuğun kendine özgü gelişimsel hızı vardır. Çocuklarımızın benlik algısını güçlendirerek, öz güvenini desteklemek, kendini ifade edebilme becerisini geliştirmek, öğrenmeye karşı istek ve merak uyandırabilmek, grup dinamiği içinde aktif katılımı teşvik etmek "ben ve biz" olgularının yerleşmesini sağlamak...
Eğitim öğretim alanında hizmet vermekteyiz.
Anaokulumuz karakter eğitimi, yaz okulu, yemek listesi, gelişim özellikleriyle hizmet vermektedir.
Bilgisayar Destekli Yabancı Dil Öğretimi metodu ile İngilizce Eğitimleri
Merkezimiz yarının eğitim dünyasında söz sahibi olmayı hedefleyen bir etüt merkezi sistemidir.
Gaziantep'te 2-6 yaş arası çocuklarımıza bakım ve eğitim hizmeti vermekteyiz. Psikolojik danışman yönetiminde internetten gün boyu canlı yayınla çocuklarımızın hizmetindeyiz.
Oxford Turca hizmetinizdedir. Geniş kapsamlı bilgi almak ve eğitimle ilgili merak ettiklerinizi web adresimizden, telefonlarımızdan dilerseniz birebir görüşme imkanı ile öğrenebilirsiniz. Güler yüzlü çalışanlarımız, uzman doktorlarımız, eğitmenlerimiz
İyi bir gelecek Aykent ' le başlar....
Sozek eğitim Kurumları Ümraniye ve Zeytinburnunda faaliyetini Öss -Oks Bilgisayar -Muhasebe -İngilizce eğitimleri veren Milli eğitim bakanlığına bağlı bir kuruluştur.
Okulumuz; Gazi Üniversitesi mesleki eğitim fakültesi çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü'nden mezun olan, yirmi bir yılını M.E.B. bağlı okullarda okul öncesi öğretmenliği yaparak emekli olan Gülgonca Deligöz tarafından kurulmuştur.
Prontoitalia eğitim İtalya'da Eğitim ve İtalyanca İspanyolca çince Dil Merkezi
Firmamız kırtasiye, kitap, hediyelik eşya ve oyuncak sektöründe toptan dağıtım yapan bir firmadır. mopak, timaş, faber, çınar, pensan vb gibi sektörün önde gelen isimlerinin bayisiyiz.
A2 B E H SINIFI EHLİYET ALMA İMKANI BAĞDAT CD.VE AKAN TRAFİKTE ÖZEL DİREKSİYON DERSİ VERİLİR.
Sevgili Ziyaretçi;

Şuan Yedi Cüceler diyarında bulunuyorsunuz...Benim adım Bilge... Size web sitemizi ve aynı zamanda da Kreşimizi gezdirmek istiyorum. Benimle sanal alemde sanal bir tur atmaya ne dersiniz... Anladım... Cev