Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


VİZYONUMUZ
Gelişmekte olan ülkemizin, dünya ile direkt olarak iletişim kurabilecek yetişmiş, farklı özellikler edinmiş ve deneyimli insanlara ihtiyacı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu ihtiyaç doğrultusunda insan yetiştirmek çok gerekli hale gelmiştir.
Ozan Dil bu konuda kendine düşen görevi en iyi şekilde algılamış ve bu doğrultuda gereken her şeyi hazırlamıştır. Deneyimli kadrosu ve gerekli alt yapısı ile bu hedefe yararlı olabilecek ölçüde yoğun çalışmalar sürdürmektedir. Bunu yaparken halkımıza en mantıklı ekonomik ve sosyal ders programları hazırlanmış durumdadır. Yabancı Dil öğrenmenin çok elit gruplar için uygun olur söylemlerini Ozan Dil bu programları ile boşa çıkarmıştır. Dil öğrenimini en geniş kitlelere yaymaya karar vermiş ve uygulamaya devam etmektedir.
YURT DIŞI EĞİTİMLERİMİZ VE FAALİYETLERİMİZ
LONDRA MALTA -Ücretsiz- PARİS-haftalık 20 saat yoğun Fransızca- HAVANA –haftalık 20 saat yoğun dil programları- MADRİD-20 saat haftalık yoğun - ROMA -yoğun İtalyanca programları- ST. PETERSBURG- 40 saatlik yoğun Almanca programları
1- Yurtdışı danışmanlık (Ücretsiz) 2- Bilgisayar CD eğitim programların içerdiği saatler. 3- Ders kaçırma ihtimalinin sıfıra indirilmesi 4- 24 saat İnternet 5- Uydu yayınları 6- (Native Speakers) yabancı öğretmenlerle sürekli diyalog imkanı 7- Ücretsiz Ders Kitapları
KAMPANYALARIMIZ
1. KAMPANYA
İNGİLTEREDE VEYA MALTADA BİR KUR ÜCRETSİZ
3 kur luk eğitim anlaşması yapan kursiyerlere 4. kur yurt dışında ücretsiz.
2. KAMPANYA
İlk ve orta öğretimde eğitim gören öğrenciler 8 aylık okul dönemlerinde Ozan Dildeki
Yabancı dli programlarını İzleyen öğrencilerin yaz okulu programlarını Londra da ücretsiz tamamlayacaklar.
3. KAMPANYA
2 +1 ; iki kur eğitim alan öğrencilere üçüncü kur ücretsiz. Veya 2 kur dil eğitimi alan öğrencilere bilgisayar programlarının birisi ücretsiz.
Adresimiz : İvedik Org. San. Bölgesi 21. Cadde 518. Sok. No:6 Ostim / ANKARA