Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız, 2000 yılından bu yana şirketlere yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri, bireysel terapi, grup terapileri, psikodrama, ölçme ve değerlendirme hizmetleri (kişilik testleri, kariyer değerlendirme profili, zeka, yetenek testleri vs. ) ile Çukurova Bölgesinde haklı bir ün ve yer edinmiştir.
Kadrosunda psikolog doktor, uzman psikolog, 3 uzman psikolojik danışman, sosyal hizmet uzmanı, işyeri hekimi ve diyetisyen bulunmaktadır. Çalıştığı kurumlar arasında şirketler, hastaneler, eğitim kurumları, vakıflar ve odalar vardır.
(Ekim 2006 dan itibaren kurumumuz KOSGEB tedarikçi eğitim kurumları arasında yer almakta ve KOSGEB bünyesindeki firmalara eğitim hizmeti sunmaktadır. )
Şirket Eğitimlerimiz arasında aşağıdakiler sayılabilir, ayrıca kurumun ihtiyacına göre eğitim programları da oluşturulur. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ İŞ ANALİZİ, İŞ PROFİLİ, ELEMAN SEÇİMİ VE
DEĞERLENDİRME (PSİKOLOJİK TESTLER), İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ
İş Güvenliği Eğitimi
İlk Yardım Eğitimi
Yangın Eğitimi (Tatbikatlı)
Güvenli Sürüş Eğitimi
AUDIT (Denetleme) Eğitimi Uygulamaları
Tetkik Emniyet (Testler ve Raporlanması)
a- Emniyet Vanaları
b- Basınçlı Kaplar
c- Kazanlar
d- Asansör vs.
Hijyen, İşitme Sağlığı, Ergonomi Eğitimleri KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ EKİP OLUŞTURMA TAKIM RUHU her şeyE RAĞMEN MOTİVASYON İŞ YAŞAMINDA POZİTİF DÜŞÜNMENİN GÜCÜ ÇATIŞMA ÇÖZME YÖNTEMLERİ FARKINDALIK GELİŞTİRME VE KENDİNİ TANIMA EĞİTİMİ ETKİLİ TOPLANTI YÖNETİMİ STRES YÖNETİMİ KRİZ VE BAŞETME YOLLARI İŞ VE SOSYAL YAŞAMI VERİMLİ KILMA İŞ YERİNDE AKIL DUYGU USTALIĞI;EQ
Adresimiz : Gazipaşa Bul. Bahar Apt. No:45 K:1 D:2