Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Kent Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı olarak, müşterilerimize istekleri doğrultusunda yüksek standartlarda ki çalışma olanaklarımızla yatırıma en uygun yerleri expertiz hizmeti ile temin etmekteyiz.

20 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetlerde büyük küçük yatırımcı ayırımı yapmadan, her bireye veya şirkete bütçelerine göre en iyi prim yapacak gayrimenkulleri bilgi birikimimiz ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile sunmaktayız.

Günümüzde İstanbul'un en iyi prim yapan bölgelerinde müşterilerilerimize alternatifler sunuyoruz. Özellikle Ataşehir, Ferhatpaşa, Esenşehir, Şerifali, B.Bakkalköy, Samandıra, Yenidoğan, Paşaköy, Kurtköy bölgelerinde her kesime hitap edecek satılık - kiralık arsa, arazi, tarla, fabrika, depo, işyeri, konut, müstakil bina pörtföyümüzle hem alıcıyı hemde satıcıyı en rahat biçimde buluşturmak temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Kent Emlak Arsa Ofisi yaklaşık 4500 emlakçının kayıtlı olduğu İstanbul Umum Emlakçılar Odası üyesidir. Firmamız verdiği her hizmeti kayıt altına almakta ve kurumsallaşma anlamında son atılımlarını da bu şekilde yapmaktadır.

Gayrimenkul uzmanı personellerimiz siz değerli müşterilerimizin danışmanlık, expertiz, evrak takibi, alım satım işlemlerinizi titizlikle yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti şirketlerimizin en büyük sermayesidir.