Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Şirketimiz, merkezi Üsküdar - İstanbul'da bulunmak üzere; Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri, GPS Araç Takip Sistemleri, Kontrol ve Geçiş Sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Belirtilen tüm sistemlerin; Sistem kurulumu, montajı, teknik desteği, 7/24 hizmeti, tamir ve bakımı konularında uzmanlık sahibidir. Sektörde tecrübeli, 22 yılı aşkın deneyime sahip, Başta Türkiye olmak üzere, Avrupa ve Orta Doğu'nun birçok ülkesindeki Casino ve Hotellerin Kamera, Alarm, Telsiz ve Röle Sistemlerini kurmuş teknik direktörüyle 2008 yılında yeni yüzüyle faaliyete başlamıştır.

Vizyonumuz: Genç ruhumuzu ve dinamizmimizi kaybetmeden, sektördeki 22 yıllık engin tecrübemizle, "Bizimle, Hep Daha İyiye..!" sloganımızı siz müşterimizle paylaşabilmek.

Misyonumuz: Müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmeti, yaptığımız işin sorumluluğunu almış, bu sorumluluğun bilincinde sadece sistem tanıtımı ve kurulumunda değil, hizmet tesliminden sonra da her türlü dilek, öneri ve sorunlara güler yüzlü tavrımızdan ödün vermeden çözüm getirmek.