Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Mobesa Güvenlik Teknolojileri; keşif, projelendirme, altyapı taahhüt işleri, teklif, satış, montaj, devreye alma, periyodik bakım, servis ve her bir sistem için en az 5 yıl süre ile yedek parça temini garantisi anahtar teslim entegre çözüm uygulayıcısıdır. Her güvenlik teknolojisi ihtiyacı için; en doğru keşif ve projelendirme, en doğru teknik çözüm, en doğru ürün seçimi, en doğru uygulama, montaj ve servis, en doğru ihtiyaç analizi, en doğru fiyat.

Vizyonumuz: En küçük güvenlik sistemlerden, en büyük güvenlik teknolojilerini kadar, Mobesa Güvenlik Sistemleri profesyonel ‘çözüm ve sonuç' üretme ilkemiz doğrultusunda hizmet vermektedir. Profesyonel Güvenlik Teknolojileri ile en doğru ihtiyaç analizi yaparak, sonuç üretmektir.

Misyonumuz: Mobesa Güvenlik Teknolojileri müşterilerinin, elektronik güvenlik sistemleri çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güvenilir, kalıcı hizmetlerle en yüksek Randımanı sağlamayı misyon edinen Mobesa Güvenlik Teknolojileri hedefi; elektronik güvenlik sistemleri sektöründe profesyonelleri arasında yer almaktır.