Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


20 yıla yakın tecrübesi ile Özaydın Elektronik kuruluşu olarak; Sonix markası ve dünya markaları ile sizlere kamera ve güvenlik sektöründe hizmet vermektedir. Şirketimiz, faaliyet gösterdiği birçok alanda yatırımları başarıyla yürütmektedir.

Yönetim, insan kalitesi, çağdaş teknoloji ve bilgi sistemlerine verdiğimiz önemle, ülkemizin dünya pazarında söz sahibi olması adına birçok çalışmalar yapmaktayız. Güvenlik sistemlerinde, yeni nesil İP kameralar ve fiber optik dağıtım sistemleriyle birleşik kullanılabilen, gece/gündüz görüş kameraları, çok amaçlı görüntüleme ve kayıt sistemleri teknolojik üstünlüğü ile kısa zamanda tercih sebebi olmuş ve buna paralel olarak sistem montaj ve eğitimli teslim talebi gün geçtikçe çoğalmıştır.

Bu alanda firmamız; görünüşünde estetik, kullanımında ergonomik, materyalinde ve işçiliğinde sağlam ve fiyatında olabildiğince ekonomik çözümler sunmayı hedef edinmiştir. Yurtdışında yaptırılan ürünlerimiz imalat ve paketlenme aşamasında konu uzmanı personelimiz tarafından defalarca kontrol edilmektedir.

Yine, kullanım ve montaj şemaları, tüm detayları ile düşünülerek ve uygulamalı olarak en anlaşılır dilde, net tariflerle konu uzmanlarınca hazırlanmaktadır. Son kullanıcı ve satıcı firmanın; sonix ürünlerini tercih etmesi ve önermesi ancak mutlu sonuç ile mümkün olacağından, sürekli ürün odaklı müşteri memnuniyetçi çözümler üretmektedir. Özaydın Elektronik; TUYAD üyesi ve İSO 9001 güvencesi ile çalışmalarına devam etmektedir.