Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Trakya Güvenlik, 2007 yılında 3 genç girişimci tarafından, güvenlik alanında Türkiye'nin en iyi hizmeti veren şirketi olma hedefiyle kurulmuştur. Bugün, aktif olarak kullanılan pek çok sistemi ve gerçekleştirdiği birçok büyük projesi ve % 100 müşteri memnuniyeti ile Türkiye'nin en çok güvenilen ve en çok tercih edilen lider güvenlik firması olmuştur. Özel eğitimli insan kaynağı, Türkiye'nin birçok ilindeki teknik servis yapılanması, sektörünün en büyük, en profesyonel ve en kurumsal firması olma özelliğini korumaktadır.

İlklerin Yaratıcısı Trakya Güvenlik, hayata geçirdiği "Alarm Hizmet Aboneliği" sistemi ile sektöründe bir mucizeyi gerçekleştirmiştir. Trakya Güvenlik geliştirdiği bu abonelik sistemi ile, isteyen herkesin ön yatırım maliyetine girmeden, 'Ayda sadece 20 Dolar'a mekanına özgü alarm sistemi donanımı ile evini ve iş yerini güvenlik altına alabilme imkanı sağlanmıştır.

Trakya Güvenlik, verdiği hizmetler ve geliştirdiği stratejiler ile sektörüne yön vermeye devam etmektedir. Trakya Güvenlik, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve profesyonel kadrosuyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Trakya Güvenlik Sistemleri; Orta ve büyük ölçekli kamu kurum ve özel kuruluşlara, entegre güvenlik sistemleri kuran bölümüdür. Kurum ve kuruluşlara, kapalı devre kamera sistemleri, dijital kayıt sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, yangın sistemleri gibi entegre güvenlik çözümleri sunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ
CCTV Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Çevre Güvenlik Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Metal Arama Dedektörleri, X-ray Cihazları, Bariyer ve Turniki Sistemleri, Alarm Haber Alma Merkezi, Kamera, Parmakizi, DVR, Gece Görüş Kamera, Panel, İnternet IP Kamera