Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Batı Tercüme konusunda uzman tercümanlar ve profesyonel bir iş yönetim ekibi tarafından yüksek kaliteli ve profesyonel tercüme çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Dünyanın tüm resmi dillerinde hizmet veren kuruluşumuz, Türkiye deki kurum ve kişilerin resmi tercüme ihtiyaçları yanında özellikle Avrupa ve Asya ülkelerinden çok uluslu kurumlara yönelik çalışmalar yapmaktadır.
Bünyesinde dil edebiyat ve mütercim tercümanlık mezunu tercümanlardan başka yerli - yabancı, doktor, mühendis, hukukçu ve ekonomist çevirmenler de barındırmaktadır.
Çeviri sektöründe profesyonel bir ruh ve amatör bir heyecanla kurulan firmamızın en önemli ilkesi kalitedir. En yüksek düzeyde kaliteyi yakalayabilmek ise titiz, özenli, bilinçli bir çalışmadan; doğru, hızlı, güvenilir, ekonomik sorumluluğunu bilen bir hizmetten geçer.
Bu anlayıştan hareketle en son teknoloji araçları, tam donanımlı bilgisayarları, internet bağlantıları, çağdaş program ve yazılım desteği ile yaptığı çalışmaların teknik temelini de güçlü kılan bir büroya sahip olmanın yanı sıra tek sayfalık çevirilerden büyük projelerinize kadar aynı ciddiyet ve düzenli çalışma prensibi kaliteden ödün vermeksizin büyümekten ve gelişmekten dolayı gururluyuz.
Bugüne dek bizi hep yaptığımız işler anlattı. Deneyimlerimizi sizlerle de paylaşmak ve tercümelerinizi kalitemizde buluşturmak dileğiyle…
Batı Tercüme Dil Hizmetleri
Adresimiz : Meşrutiyet cad, Bayındır 2 Sokak 51/3