Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Konya halı yıkama sektörünün lideri Büsan Halı Yıkama hijyen sunar. Çocuklarımız farklı ortamlarda virüs, bakteri, mantar, parazit gibi milyonlarca hastalık yapabilen mikropların saldırısına maruz kalır. Evimiz, halılarımız, bindiğimiz aracın koltukları, hatta tükettiğimiz besinler bu mikropların doğal yaşam ortamlarıdır.

Düşünün ki insanlar halılarınızda ayakları ile, çorapları ile dolaşıyorlar. 2 gün üst üste yıkanmayan ayak ne hale gelirse günlerce üzerinde çoraplarla dolaşılan halılar bir elek gibi tüm bakterleri dibine indirecek ve çoraplardan beter hale gelecektir.

Bebeğiniz emziğini düşürecek, siz onunla taklalar atacaksınız sıcak yuvanızda, ve halılarınızdaki bakterilerden bîhaber büyüteceksiniz çocuklarınızı. Şimdi tekrar düşünün. Sizce de halılarınız yılda bir kez dahi olsa etkili ve derinlemesine bir temizliği haketmiyor mu!

Halı yıkama ciddi bir iştir. Biz halılarınızı değil çocuklarınızın oyun alanlarını temizlediğimizi çok iyi biliyoruz. Biz Konya'nın Büsan Halı YıkamaTesisiyiz. Biz Sağlığınız için son teknoloji ürünleri kullanmanın ve size hijyenik yaşam gereçleri sunmanın keyfiyiz! Konya da halı yıkama bizden sorulur.