Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Hakdes Teknik Servis olarak endüstriyel mutfakların, tasarım ve üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kuruluşumuzdan itibaren aynı heyecan ve amatör ruhumuz ile sürekli gelişmeyi ilke edinen, kalitemizden ödün vermeden, daima en iyisini vermeye çalışan bir firma. Daha çok bir aile olarak sektörümüzdeki öncü yerimizi aldık.

Üretimini ve ithalatını gerçekleştirmekte olduğumuz ürünlerimiz ile okullar, hastaneler, fabrikalar, askeri ve turistik tesisler, restaurantlar, kafeteryalar vb. işletmelerin mutfaklarına, ürün değil çözüm sunuyoruz.

Sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda, en kullanışlı biçimde, 3 boyutlu olarak görselleştirdiğimiz mutfak projenizin onayını takiben, verilen terminlere uyarak, mutfağınızı çalışır durumda teslimine kadar tüm aşamalarda en kaliteli hizmeti alacağınızı taahhüt ediyoruz.

Fabrikamızda bulunan geniş makine parkuru ile tüm gelişmeleri takip ederek, dünya standartlarında üretim yapmaktayız. Mağazamızda bulunan bol ürün seçeneği, satış sonrası hizmetleri, yedek parça, 7/24 teknik servis desteği, güler yüzümüz ile, kaliteli ürün ve hizmet sunmak bizler için alışkanlıktan çok bir zevk.