Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Şirketimiz, 2 senedir Profesyonel video çekimi, her türlü ortamdan Vcd - DVD formatına kayıt , Firma tanıtım filmi çekimi, sunum ve slayt gösterisi tasarımı , video ve
ses düzenleme hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Hobi Studio olarak biz, sizlerin yaşamınıza değer katacağına inandığımız her anınızı sizlerden biri gibi düşünerek, ölümsüzleştiriyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ederek, son sistem profesyonel video, bilgisayar ve diğer teknik cihazlarla; Kasetleriniz DVD veya VCD'ye kaydedilmektedir. İsteğe bağlı olarak , cdlerin ve cd kutularının üzerine resim baskısı yapılır. Anılarınızı ölümsüzleştirmek için, kasetleriniz dış ortamdan zarar görmeden bize getirin, yüksek kalitede isterseniz DVD isterseniz de VCD formatında kaydedelim. Ayrıca micro veya normal teyp kasetleriniz de istediğiniz formatta cdye kayıt edilmektedir. Ses ve video kasetlerinizde istediğiniz montajlama çalışması yapılabilir. Hi-8 , Mini-Dv, VHS, BETA, Mini DVD, Divx, MiniVHS-C , Hafıza Kartları ve Cep Telefonlarından VCD veya DVD'ye kayıt yapılır.

Özel Organizasyonlarınızda Kamera Çekimi
Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü, Toplantı, Şirket tanıtımı ve her türlü kamera çekimi ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Kamera çekimleri, son teknoloji ürünü kameralarla gerçekleştirilmektedir.

Ortam ışığının az veya karanlık olması durumunda şarjlı ışık sistemimiz, açık alanda ve tamamen karanlık durumlar için de direk elektrikle çalışan spot ışığımız mevcuttur.

Eğer isterseniz, resimleriniz CD veya DVDler üzerine basılabilir.