Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Is Makinalari İle İlgili Firmalar

Aktaş Makina iş ve inşaat makinaları konusunda tecrübe ve deneyimlerini kullanarak bu gün ikinci el makina alım, satım ve kiralama konusunda sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Deneyimli kadrosu, geniş araç parkı ve sahası ile sektördeki en i
İş Makinaları ve Hidrolik Kırıcı yedek parça satış servis hizmetleri verilmektedir.

1,EL 2,EL KIRICI VE İŞ MAKİNALARI KAMPAYALI FİYATLARLA
SATIŞLARIMIZ VARDIR... MAKİNA VE KIRICILARINIZIN BAKIM, ONARIM ,YEDEK PARÇA , KA
HYUNDAI İş Makineleri 1985 yılında kurulmuştur. 1995 yılına kadar sürekli gelişim göstererek 1997 yılında DNV tarafından ISO 14001 ile sertifikalandırılmıştır.

2002 finansal verilerine göre firmanın yıllık cirosu 6,8 milyar USD'dır. Bu rakamın 4,6milyar USD
Her türlü İnşaat Makinaları, Silindirler, Vibratörler, Asfalt ve Beton Kesme Makinaları, Demir Kesme Bükme, Jeneratör, Sıva Şap ve Kara Sıva Makinaları, Hazır Sıva Makinaları, Kompaktörlerin imalat, satış, servis ve yedek parçası.
Vinç İşletmeciliğine yeni bir bakış açısı getiren firmamız, fabrika taşıma, deniz taşıtlarının taşınması ve suya indirme çıkarma, gümrük ve liman hizmetlerinde konteyner yükleme, inşaat işleri, enerji nakil hatları tesisi, çelik konstrüksiyon montajları ve hassas maki
Merkezi İstanbul'da bulunan Harman Grubu, 1989 yılında kurulmuştur ve bünyesinde birçok firma barındırmaktadır. Harman İş ve İstif Makinaları 12.000 m²'lik tesisiyle Türkiye'de makina sektörünün önde gelen sayılı firmalarından biridir.

Kompakt inşa
Firmamız 2002 yılında Yılmaz Sönmez - Yakup Şenol ortaklığı adı altında bir atölyede hidrolik Vinç ve sepet platformları tamir ve bakım servisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kuruluşumuzdan kısa bir süre sonra hidrolik vinç ve sepet platformu ima