Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Termosan Isı Sistemleri Dış Tic. A. Ş. 1973 yılında Istanbul da kurulmuştur. Firmamız, 1999 yılından bu yana banyo radyatörleri ve dekoratif radyatör üretimine başlayarak, kendi sektöründe kapasite ve kalite yönünden en iyi seviyeye ulaşmıştır.
Termosan dekoratif radyatörleri, banyo, mutfak veya herhangi bir yaşama alanında kullanıldığında hem yerden tasarruf sağlar, hem de bulunduğu mekanı ısıtır. Ürünlerimiz dekoratif görüntüleri ve çok amaçlı kullanımları ile yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır.
Paslanmaz çelik radyatörlerimiz de, modern, çağımıza uygun tasarımlarıyla, yıllarca kullanabileceğiniz, evinizin vazgeçilmez unsurlarından olacaktır. Tüm paslanmaz çelik radyatörlerimiz, hem elektrik hemde merkezi ısıtma sistemine bağlı olarak kullanılabilir.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için, tüm ürünlerimiz fabrikadn çıkmadan tek tek test edilmektedir. Meydana gelebilecek tüm üretim hatalarına karşı çelik radyatörlerimiz 5, paslanmaz çelik radyatörlerimiz ise 10 yıl garantilidir.
Firmamız, ısıtma sektöründeki tecrübesi, üstün nitelikli yönetimi ve tamamen müşteri odaklı politikası sayesinde pazardaki lider pozisyonunu korumaktadır.
Adresimiz : Veysel Karani mah. Asiltürk cd. Şafak sk. No:2 Samandıra KARTAL