Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Üstün Doğalgaz Ltd. Şti. Olarak 1991 yılında sektörde hizmet sunmaya başlayan şirketimiz, bu tarihten itibaren ısıtma sistemleri ile ilgili olarak çeşitli markaların bayilik hizmetlerini yürütmüş aynı zamanda taahhüt işlerini de bünyesinde sunmuştur.
Şirket bünyesinde çalışan personelin eğitimli ve konularına hakim olması avantajı ile sunduğumuz hizmetlerde ön plana çıkan müşteri memnuniyeti ilkesi bu güne kadarki başarımızın temelini oluşturur. .
Aşağıda temel olarak satış ve montajını yaptığımız işlerin kısa tanımları ekte ise konularla ilgili referanslarımız incelemenize sunulmuştur. Bundan sonraki çalışma hayatınızda bir boşluğu dolduracağımıza olan inancımız ile çalışma hayatınız da başarılar dileriz.
FAALİYET ALANLARI
-DOĞALGAZ PROJE ÇİZİM - UYGULAMALARI -DOĞALGAZ KOLON TESİSATI -KAZAN DÖNÜŞÜMÜ -KAT KALORİFERİ SATIŞ-MONTAJ -KAZAN SATIŞ VE MONTAJ -HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ SATIŞ - MONTAJ -SIHHİ TESİSAT UYGULAMALARI VE PROJELENDİRME -SOLAR (GÜNEŞ ENERJİ) SİSTEMLERİ SATIŞ - MONTAJ -ŞEBEKE BASINÇLANDIRMA, YANGIN HİDRAFORLARI SATIŞ-MONTAJ -PANEL RADYATÖR, DÖKÜM RADYATÖR SATIŞ -BAHÇE SULAMA SİSTEMLERİ -YAĞMUR SUYU -YANGIN TESİSATI ve HİDRANTLAR -ARMATÜR VE VİTRİFİYE SATIŞ-MONTAJI -PVC VE DÖKÜM FİTİNGS SATIŞI -YAĞ, PİSLİK TUTUCULAR -SU ARITMA SİSTEMLERİ -BU SİSTEMLERLE İLGİLİ OTOMASYON KURULMASI VE MALZEME SATIŞI -İNŞAAT MALZEMELERİ SATIŞI
Adresimiz : silahtar cad. no: 56 / c