Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kablo İle İlgili Firmalar

Her tür sanayii grubunun yoğun ihtiyaç duyduğu kablo, kablo bağlantı elemanları ve aksesuarları sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Şalt malzeme ve kablo satışı yapmaktayız.
Seyhanlar elektrik nakliyat 2000 yılında kurulmuş bir firmadır. Her türlü elektrik ve elektronik malzeme toptan & perakende satış yapmaktadır. Ayrıca taahüt,nakliyat işleri yapılmaktadır.
Sarıoğlu metal ürünleri hurdacılık olarak Ankara hurda piyasasında hizmet veren kuruluşumuz, hurdaları nakit olrak degerinden ve zamanında almaktadır.

1998 yılında Hacı Hüseyin Sarıışık tarafında kurulmuştur. Sarıoğlu Limited Şirketi pazarlama müdürü Recep Sarıışık,
Firmamız 1962 ylında kuruldu. Ülkemizde kablo imalat sektörünün yeni başladığı dönemlerde faaliyetlerine başlayan firmamız sektörün öncü firmalarındandır.

İmalatına sadece TV Anten kabloları ile başlayan firmamız ilerleyen yıllarda Enerji Kablolarını da üretmeye başlamış ve
Firmamız 1962'den beri elektrik sektöründe bulunmaktadır, 1978'de kablo sektörüne adım atmıştır. Türkiye’de ilk ve tek “ Kablo Toplayıcı” yani firmamızın özgün ismiyle “Kablajit” üretimini ve yine ülkemizde ilk ve tek olan
Huzur Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. olarak amacımız karşılıklı ilişkilerde güveni sağlamayı kaliteli ve ekonomik ürünlerle elektrik malzemeleri ihtiyaçlarınızı en mükemmel ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Yaklaşık 20 yıllık sektördeki tecrübemizle f
1983 yılında kurulan Kabelsan Kablo bugün için 5.000 çeşit (tip/kesit) kablo üretebilmekte olup; TSEK, ISO9000:2001, CE ve RoHS belgelerine sahiptir. İmalat programında bulunan tüm kablo çeşitlerinin Halogen Free (Flor, Klor, Bro
Yıldız Elektronik 2005 yılından beri faliyet göstermektedir. Seoul Hiremco uydu alıcılarının İstanbul ana bayiliğini yapmaktadır. 10 personeliyle 2 aracıyla, 200 alt bayisine hizmet vermektedir. Seoul Hiremco fabrika satış mağazası bulunmaktadır. Biz