Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Led Aydinlatma İle İlgili Firmalar

Işığın geldiği son nokta. SOON Light LED aydınlatma teknolojileri.
SOON Light & Project AR-GE departmanınca geliştirilen ve endüstriyel tasarımcıları tarafından benzersiz tasarımlara dönüştürülen LED aydınlatma armatürleri, ülkemizde ve yurtdışında satışa sunuyor.
Kamu ve
Firmamız süper tasarruf saglayan mikro floresan lamba ile iç ve dış aydınlatma ürünleri,güneş enerjisi ve/veya rüzgar enerjisi ile elektirik üretimi-aydınlatma konusunda imalat yapmaktadır. Firmamız bu alanda, Avrupa ve Asyada tek üreticidir.

Solar sist
Lipom Aydınlatma, 3000'e yaklaşan, iç aydınlatma, dış aydınlatma, led aydınlatma ve aydınlatma direği armatürleriyle hizmet vermektedir. Proje işlerinde kendine özgün çizgisiyle mekana uygun modeller tasarlamaktadır. Mimari ve inşaat projelerinde ge
Kst Elektronik, kayan yazı, led ekran ve led aydınlatma ürünlerini bütün komponentleri ile projeleri tasarlar, geliştirir, üretir, kurulumunu yapar ve çalışır durumda anahtar teslimini yapar.
Firmamız İzmir'de faaliyet göstermektedir. Led aydınlatma ürünleri ve Led şeritlerin ithalat ve toptancılığını yapmaktadır. Uygun fiyatlı ürünlerimiz hakkında bilgiyi web sitemizi ziyaret ederek edinebilirsiniz.