Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Madencilik İle İlgili Firmalar

Sergra granit mermer 2001 yılından beri faliyetine devam etmektedir. Geçmişin yapı taşları olan granit ve mermeri Türk tüketicisinin beğenisine sunmaktadır. 2003 yılında Çin xiamen bölgesinde kurduğumuz işleme tesisimiz ile Türk tüketicisine ucuz ve kaliteli granit ürünleri sunmaktayız.
Kaucuk kesim ve dizim kalıpları imalatını yapmaktayız.. uygun fiyat ve kaliteli malzeme kullanıyoruz.
Üretilen Bazalt Kayrak Taşı Hakkında Bilgi Vermektedir.
Firmamız özellikle Marmara, Bursa Bej, Gölpazarı, Bilecik Beji, Traverten üretimi yoğun olmak üzere her cins mermeri işlemektedir. Üretimimiz ham plaka ve ebatlı kesim olarak yapılmaktadır. Plaka satışı yanı sıra son yıllarda inşaat montajı, tezgah ve merdiven olmak üzere her türlü alanda uygulamalarımız mevcuttur.
Çevre duzenleme peyzaj bitki için topraksız tarim için pomza bims üretimi
Firmamız soma kısrakdere linyit kömürü taleplerinizi karşılamaktadır.
FİRMAMIZ ÇUBUKLU MADENCİLİK KROM VE BAKIR CEVHERİ ÜRETİM TESİSLERİ İŞLETMKETEDİR KROM 43/54 DRC BAKIR 6/12 DRC ARASI GELMEKTE OLUP TESİSİMİZ AÇIK VE KAPALI İŞLETMEYE ELVERİŞLİDİR
Doğan mermer, yıllarin getirmiş olduğu deneyim ve tecrübesiyle uzmanlığını kanıtlamış bir kuruluştur.
Firmamız maden ve mermer sektörüne jeolojik etüt, sondaj, haritacılık ve proje konularında hizmet vermektedir. Tüm personeli konusunda uzmanlaşmış olup,yurdun her bölgesine hizmet verilmektedir.
TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ SAKARYA DÜZCE YETKİLİ BAYİİ ERGAZ SAKARYA BÖLGE BAYİİ
Yılyak Mat Alyak Torbapak Süper Karbon Askarbon Tayyib Yılkarbon Tarkar Aker Har Atakaş Cemre ithal kömürleri toptan satışı
Öz madencilik olarak yıllardır bu sektörde olmanın getirdiği tecrübe ve "müşteri memnuniyeti" odaklı anlayışımızla , ithal kömür sektöründe lider firma olan "torbapak" markasının birinci elden, toptan ve parakende satışını yapmaktayız.
Firmamız 1997 yılında artan müşteri potansiyeli ile beraber gelen talebe sağlıklı ve daha hızlı bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla İstanbul'un çeşitli bölgelerinde mermer market halkalarımız hızla açılmaya başlanmıştır.
Firmamız Türkiye genelinde maden sahaları etüt sondaj fizibilite raporları hazırlamaktadır.
Estaş Mermer ocakları ve 40 yıllık deneyimi ile sizlere hizmet vermektedir.
Boksit üretimi yapıp yurtiçine ve yurtdışına satışını yapmaktayız.
Misyonumuz müşteri memnuniyeti ve iç piyasada prestij yaratmaktır iç piyasaya uyugun fiyatlarımız ve ihracaatlık mermerlerimizle tam kapasite hizmetinizdeyiz.
Namer Madencilik inşaat ambalaj nakliyat sanayi ticaret aş.topran İthal briket kömürü ve Sibirya ithal kömür satışı.