Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Merkezi İstanbul'da bulunan Harman Grubu, 1989 yılında kurulmuştur ve bünyesinde birçok firma barındırmaktadır. Harman İş ve İstif Makinaları 12.000 m²'lik tesisiyle Türkiye'de makina sektörünün önde gelen sayılı firmalarından biridir.

Kompakt inşaat makinaları (Ekskavatör, Skid-steer loder, Mini Yükleyici) ve malzeme taşıma ekipmanları (Dizel, LPG'li, Akülü Forkliftler, Reach Truck, İstif Makinaları ve Transpaletler) ithalatını ve dağıtımını yapmaktadır.

Temsilciliği yapılan markalar:
Yuchai Mini/Midi Ekskavatörleri (PRC)
Hero Time Mini Yükleyicileri (PRC)
Hangcha Hc Forkliftleri (PRC)

Hangcha firması Çin'de üretim yapan ilk forklift firmasıdır. Hangchanın başarısı müşterilerine yüksek teknolojili, sağlam ve ekonomik çözümler sunmasından gelmektedir. 240.000 m2 kapalı alana kurulan yeni tesisiyle Hangcha üretim kapasitesini 80.000 adete yükseltmiştir. Bu yatırımların sonucunda Hangcha dünyanın en gelişmiş ve en büyük forklift üreticilerinden biri olmuştur. Hangcha Çin'de 1 numaralı forklift üreticisidir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamızın, 7 bölge de bulunan yetkili servisleri, uzman kadrosu, geniş ürün yelpazesi ve yedek parça stoğu her türlü ihtiyacınıza cevap verebilme imkanına sahiptir.