Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1989 yılında Ahmet Şapçı tarafından kurulan firma, davetiye, tebrik, duyuru, kartvizit, takvim ve matbu evrak basımı konularında faaliyet göstermektedir. 1997 tarihinden itibaren ise firma sadece Koza Davetiye ürünlerinin satışı ve temininde müşterilerine hizmet vermektedir.

2004 yılında Kayseri Havadis Gazetesi ismiyle yerel bir gazete çıkarmaya başlamış ve kısa bir zaman diliminde Kayseri halkının beğenisini ve güvenini kazanmıştır.

Emre Matbaacılık – Ahmet Şapçı unvanıyla hizmet veren firmamız 2006 yılından itibaren ise Emre Gazetecilik, Matbaacılık, Davetiye Ltd. Şti. adı altında ticaret hayatına devam etmektedir.

Kayseri Koza Davetiye, 150 m2 ferah mağazası, her bütçeye uygun, bol seçeneği ile müşterine hizmet vermektedir. Kayseri Koza Davetiye, ürün kalitesi, baskı tekniği ve titiz işçilikle müşterilerinin beğenisine sunulan bir firmadır. Ürünlerimizle tanışıp Koza Davetiye farkını yaşamak istiyorsanız en yakın tali bayiliklerimizi, organizasyon şirketlerini veya mağazamızı ziyaret etmeniz yeterlidir.