Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


AYSAN Dekoratif Raf Sistemleri San. ve Tic Ltd. Şti. 1984 yılında cıvatalı raf üretimi ile sektördeki yerini aldı. İlk günden itibaren kalite ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız sizlerden gelen taleplere cevap verebilecek teknoloji ile insan gücünü devamlı arttırarak bugün çelik raf üretiminin yanına dekoratif market reyonları ve tüm market - mağaza ekipmanlarını üretimine katarak ürün yelpazesini genişletmiştir.
Firmamız endüstriyel depo raf sistemleri ile de Türk sanayisinin önemli bir ihtiyacına cevap verebilecek teknoloji, ye ulaşmıştır.
Ar-Ge çalışmalarına önem veren firmamız özgün tasarımlarını müşteri ihtiyaçları ile birleştirerek uyguladığı üretim teknolojisini ISO 9001 belgesiyle belgelendirmiştir. Yurt içindeki geniş müşteri portföyüne verdiği hizmetlerin yanı sıra üretiminin %40 ını yurtdışında; Almanya, Belçika, İsviçre, Bosna-Hersek, Yugoslavya, Makedonya, Bulgaristan, Ürdün, Suriye gibi Avrupa ve Ortadoğu nun önemli ülkelerine ihraç ederek kendisini ispatlamıştır.
Günümüzde önemli bir sektör olan marketler, Ahşap mağazalar ve lojistik firmaları ile sanayi raflarının tüm ürünlerini üretim yelpazesinde bulunduran firmamız taahhüt ettiği işlerin hepsini anahtar teslimi olarak en kısa sürede en ekonomik koşullarda ve en güvenilir şekilde vermeyi temel hedef olarak seçmiş, gelecekte de sizlerle beraber olmayı kazanç olarak görmüştür.
AYSAN Ltd. Şti. Yönetim kurulu başkanı olarak şirketim adına, bizleri bu duruma getiren siz müşterilerimize ve çalışanlarımıza şükranlarımı sunarım. . .
Saygılarımla. . .
Şahin Tin
Adresimiz : ANKARA CD NO:204 YAYALAR PENDİK