Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız Marmara ve Ege bölgesinde demir çelik ürünleri üretim ve satışında faaliyet göstermektedir. Boru, profil, sac ve hadde ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Türkiyenin önde gelen demir çelik fabrikalarının ürünlerinin satışının yanında kendi üretimlerimizle de müşterilerimize bol seçenek şansını sunmaktayız. Balıkesir ve çevre illerin ilçelerini de kapsayan bir alandan kendi dağıtım ağımızla hizmet vermekteyiz.

Uzun yıllar sonucu oluşan tecrübemiz ve müşterilerimize verdiğimiz güven sayesinde bölgedeki il ve ilçelerde birçok satış noktamız bulunmaktadır. Müşteri odaklı yönetim sayesinde her geçen gün pazar payımız yükselmektedir. Müşterilerimize daha yüksek kalite, daha hızlı temin süresi ve daha düşük fiyat sağlayabilmek için son teknoloji üretim ve yönetim sistemleri uygulanmaktadır.

(Crm - Customer Relationship Management) Müşteri ilişkleri Yönetimi, (Tqm - Total Quality Management) Toplam Kalite Yönetimi ve (Jit - Just In Time Production) Tam zamanında Üretim gibi ileri teknoloji yönetim sistemlerini uygulanmaktadır.

Sürekli yenilik ve sürekli iyileştirme prensiplerini uygulayarak Ar-Ge (Araştırma – Geliştirme)'ye verdiğimiz önemin sonucu olarak geliştirdiğimiz ürünlerde ilk ve en iyi olmayı hedefliyoruz.

1994 yılında başladığımız baskılı sac üretimimizle bölgemizde bir ilki başararak düz saca hem mukavemet hem de estetik bir görüntü kazandırdık. Halen üretimi devam eden baskılı saclarımız birbirinden farklı 5 motif ve değişik sac ebatlarıyla satışa sunulmaktadır.

Sac işleme merkezimizle ilimizdeki bir çok sektörde yer alan üretim tesislerine sac işlemekteyiz. Son teknoloji NC kontrollü ve programlama fonksiyonlu iki takım Abkant Pres ve Giyotin Makas sayesinde 4 metre uzunluğa ve 10 milimetre kalınlığa kadar sac işlemekteyiz. Sac işleme bölümüne verdiğimiz önem ve tecrübeli kadromuz sayesinde Balıkesir bölgesindeki Tarım Makineleri, Çelik Kapı, Asansör gibi sektörlerdeki önemli üreticilere hizmet vermekteyiz. Son teknoloji makinelerimiz ve tecrübeli kadromuz sayesinde optimum ölçü hassasiyeti ve minimum hurda politikasıyla müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyoruz.

Yeni geliştirdiğimiz ferforje profil ürünlerimiz de piyasadaki çoğu üründen kolaylıkla ayırt edilebilmektedir. Ferforje profildeki en önemli unsurlardan birisi olan iz derinliği maksimuma ulaşmıştır. Göze hoş gelecek bütün unsurlar hesap edilerek estetik bir görüntü sağlanmıştır. Ferforje profillerimizin en büyük özelliklerinden birisi de 1.50 milimetre kalınlığındaki modellerinde mevcut olmasıdır. Yüksek kalitedeki Ferforje profillerimiz müşterilerimize uygun fiyatlara sunulmaktadır.