Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız İndüksiyon ocaklarında kuzine yuvarlak soba şömine ve sera ızgaraları imalatı yapnaktadır. Ayrıca hertürlü özel siparişleriniz alınır. Referanslarımız için lütfen bize ulaşınız.
Konya Soba Dökümleri kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.
Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir.
- Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için, elektrik enerjisi ihtiyaçlarını etkili ve güvenilir olarak sağlamak.
- Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünler tasarlamak.
- Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir ürünleri sunmak.
- Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.
- Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak
- Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Konya Soba Dökümlerinin Kalite Politikası nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.
Adresimiz : Vatan sanayi sitesi kekçeınar sok. no:14 karatay