Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


20 yıllık bir gecmişle turkiyenin her noktasına herturlü nakliye hizmetini sigortalı ve garantili olarak teslim etmekteyiz. bizler evden eve konusunda kapalı araclarla. hizmet vermekteyiz. şirketimiz bünyesindeki personel ve taşıma elemanları konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır müşterilerimize her konuda kusursuz hizmet vermekteyiz ve bunlada gurur duymaktayız.
Şirketimiz Karşıyaka izmir de kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi - şehir dışı, ev ve iş yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır.
Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolamada, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.
Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.
Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.
Adresimiz : Fatih mah. nil cad. 12/c