Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Evden eve Nakliyat Şehiriçi Ev Eşyası Depolama Şehirlerarası Ambalajlama İşleri Yurtdışı Nakliyat Kamyonet Servisleri
Fettahoğlu evden eve taşımacılık ilk olarak siz değerli müşterilerimizin istek ve memnuniyetini amaç edinip, en iyi hizmeti sunmayı prensip edinmiştir. Bizim için ÖNCE MEMNUNİYET şarttır ve bu doğrultuda çizgimizi bozdan bu zamana gelmiş bulunmaktayız. Sizin değerlerinizi, bizim değerlerimiz olarak benimsedik.
Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en büyük referanstır. Fettahoğlu evden eve taşımacılık olarak her zaman bu doğrultuda yürüyecek ve size en iyi hizmeti sunacağız. . .
Firmamız Nakliye Sektöründe Evden eve parsiyel şehiriçi şehirlerarası nakliyede kuşkusuz lider taşımacılık firmalarından biridir.
Firmamız Kuruluşu 1999 den Bugüne kadar yaptığı sayısız nakliye hizmeti ile en zor yeti olan tecrübeyi artırmış aynı zamanda her problem için çözümü olan uzman elemanlar yetiştirmiştir.
TİCARİ BELGELERİMİZ
4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanununa göre ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilen K1 ve K3 türü yetki belgeleri olmadan Firmalar Ev ve Büro taşımacılığı yapamazlar. Firmamız bu yetki belgelerine sahiptir.
Adresimiz : gencler birligi sok/12/14 kartal