Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Hazar Lojistik olarak müşterilerimize karayolu, denizyolu, demiryolu, havayolu taşımaları konusunda hizmetinizdeyiz. Firmamız uluslararası karayolu ve denizyolu taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm dünya ülkelerine pröfosyonelce sunan kurumsal bir taşımacılık firmasıdır.

Hazar Lojistik bir çok ülkeye ihracat, ithalat ve transit, komple ve parsiyel taşıma uluslar arası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. İşimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımızdır. Firmamız çalışanları da 15 yıllık bir deneyim ve tecrübenin getirdiği bilinçle hizmet vermektedir.

Hazar Lojistik İnternational Freight Forwardering sektöründe faaliyetlerini başarı ile sürdürmekte ve sürekli gelişime açık yapısıyla kısa sürede göz ardı edilemez aşamalar kaydetmektedir.

İnternational Freight Forwarder olmanın gereklerini ve koşullarını, aynı zamanda kendi alanında öncü ve örnek olmayı hedefleri arasında tutan Hazar Lojistik faaliyetlerinde istenilen malın doğru yerde, doğru zamanda, doğru miktarda, en yüksek kalitede, en güvenli biçimde ve mümkünse en maliyetlerle bulundurulmasını sağlamakla yükümlü olduğunun bilincindedir.