Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Orman Urunleri İle İlgili Firmalar

Her çeşit ahşap inşaat kalıplık malzeme ekipman ara mamül ve mamül ürünleri ile kalıp bağlama ekipmanları : çiroz , tayrot , kolon kelepçesi , iskele , vibratör , helikopter , perdah makinası , sıva makinası v.b. faaliyetimize İkitelli Org. san. Bölgesinde devam etmekteyiz.
Firmamız ISPM-15 ısıl işlemli paletler ve inşatlık kerestelerin imalatını yapmaktadır.
Her çeşit kaplamalı mdf sunta kontraplak ve film kaplı kontraplak
Dünyanın dört bir tarafından inşaat, mobilya, gemi ve uçak sektörü için tedarik ettiğimiz tüm playwood, kontraplak, H-20 Ahşap kirişlerle hizmetinizdeyiz.
Avrupa ve deniz aşırı ülkelerden tedarikini yaptigimiz, kontrplak (plywood), filmli kontrplak (filmfaced plywood), kontrtabla (blockboard), ürün çeşitlerimizle, kalitede en uygun fiyat politikasiyla, iş ortaklariniz olarak yaninizdayiz.
Her cins ve ebatta kereste üretimi, ahşap yapı uygulamaları, kereste fırınlama ve fenni kurutma işlemleriyle 30 yıllık tecrübeyle hizmetinizdeyiz.
Ekşioğlu orman ürünleri İstanbul'da fikirtepe, modoko, pendik satış mağazaları ve Türkiye'nin en büyük kurutma ve kereste fabrikalarından biri olan şekerpınar Gebze üretim tesisleri ile hizmetinizde.
Faaliyet Alanlarımız: Kapı Grubu Ahşap Kaplamalı Kapı Masif Ahşap Kapı Amerikan Panel Kapı Laminant Kapı Lam Kapı Proje İşleri
Firmamız ilk olarak 1950 yılında Kastamonu 'nun sahil kasabası İnebolu'da kurulmuştur. Daha sonra merkez İstanbul-Aksaray'daki binamıza taşınmıştır. 1995 yılında ise Avcılar'daki şubemiz hizmetinize açılmıştır.
Firmamız orman ürünleri sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız orman ürünleri ve mobilya aksesuarları konularında hizmet vermektedir.
İkitelli keresteciler sitesi'nde merkezi bulunan firmamiz, orman urunleri ve yapi malzemelerinin ithalat, ihracat ve yurtici satisiyla ilgilenmektedir.
Firmamız; Her türlü Fabrika, Matador ve Kara Fırın kürek çeşitleri imalat ve satışını yapmaktadır. Her Ebat Fırın kürekleri özel ölçülerde istekleriniz doğrultusunda işletmemizde yapılmaktadır.
Ahşap Oyun Parkı İmalatı ve Kent Mobilyası İmalatı
Firmamız Palet ve Ağaç Ambalaj ürünleri üzerine çalışmaktadır.
Firmamız kereste ve orman ürünleri konularında faliyet göstermektedir.
Fırın küreği ve ekipmanları üretim ve pazarlama.toptan ve perakende.
Filmli Plywood,Endonezya Malı Plywood,Malezya Plywood,Brezilya Plywood,Rus Birch Plywood,H20 Kiriş,Osb Levha ,İthal Taşyünü,İthal Camyünü,Kalıp Ayırma Yağı,Teleskobik Direk,Dış Cephe İskelesi/ İnşaat kalıp ve İskele Malzemleri.