Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Orman Urunleri İle İlgili Firmalar

Avrupa ve deniz aşırı ülkelerden tedarikini yaptigimiz, kontrplak (plywood), filmli kontrplak (filmfaced plywood), kontrtabla (blockboard), ürün çeşitlerimizle, kalitede en uygun fiyat politikasiyla, iş ortaklariniz olarak yaninizdayiz.
Dünyanın dört bir tarafından inşaat, mobilya, gemi ve uçak sektörü için tedarik ettiğimiz tüm playwood, kontraplak, H-20 Ahşap kirişlerle hizmetinizdeyiz.
Her çeşit ahşap inşaat kalıplık malzeme ekipman ara mamül ve mamül ürünleri ile kalıp bağlama ekipmanları : çiroz , tayrot , kolon kelepçesi , iskele , vibratör , helikopter , perdah makinası , sıva makinası v.b. faaliyetimize İkitelli Org. san. Bölgesinde devam etmekteyiz.
Her türlü ahşap taahhüt işi, iç ve dış mekan ahşap zeminler, orman ürünleri, konularında hizmet vermekteyiz.
37 yıldır faaliyet gösteren firmamız izmir merkezli olup türkiyenin büyük bölümünde bayilik ağını kurarak sektörde her zaman öncü firmaların başında gelmektedir. en son yeniliğimizde ahsap kaplamalı kapı panelleri( 2-4-5-6 göbekli) maun meşe kiraz ceviz ağaçlarından kaplanmış, 74-86-92 ebatlarında olan kapı panelleridir
Her çeşit kaplamalı mdf sunta kontraplak ve film kaplı kontraplak
Firmamız kereste ve agac ürünleri imalatı yapmaktadır.(insaatlık kereste,lambri,döseme,kayın,göknar,cam...)
Ekşioğlu orman ürünleri İstanbul'da fikirtepe, modoko, pendik satış mağazaları ve Türkiye'nin en büyük kurutma ve kereste fabrikalarından biri olan şekerpınar Gebze üretim tesisleri ile hizmetinizde.
Her cins ve ebatta kereste üretimi, ahşap yapı uygulamaları, kereste fırınlama ve fenni kurutma işlemleriyle 30 yıllık tecrübeyle hizmetinizdeyiz.
Plywood, OSB, H-20 ahşap kiriş
Fizmfirmamiz orman ürünleri sektöründe hizmet vermektedir ürnlerimiz,masif lamine laminat parke alüminyum parke profilleri ahsap merdiven amerikan panel kapi ve celik kapi konusunda satis ve uygulama yapmaktadir
İnsaat dekorasyon ve mobilya mahzemelerinde suntalam mdf mdflam elesgo laminat parke doorpan kapı paneli gibi ürünler yetkili satıcısıdır.
Arpres ltd. şti. mobilya sektörünün ihtiyacı olan ve yurtdışından getirilmek zorunda kalınan bilyeli mobilya çekmece raylarının 185mm.den 700mm.ye kadar tüm en-boy ve çeşitlerinin Türkiye'de ilk ve tek olarak üretimini yapmaktadır.
Fırın Küreği ve Ahşap Pizza Tabağı İmalat ve Pazarlama ile Müşterilerimize Hizmet vermekteyiz.
Şirketimiz Adana'da 4500 m2 alan içerisinde, 950 m2 kapalı alanı ile ağaç ambalaj sektöründe 1967 yılından itibaren faaliyet sürdüren bir aile kuruluşudur.
Her boy ve ebatta siparişe göre fırınlanmış kereste imalatı. Plywood, masif panel, kapı sereni, kapı kasası paneli, sert ağaç, kontrplak çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.
Firmamız ISPM-15 ısıl işlemli paletler ve inşatlık kerestelerin imalatını yapmaktadır.
Plywood, osb, roofpan, inşaatlık kereste, doğramalık kereste, kayın, kestane, ıhlamur, döşeme ve lambiri satışı yapılmaktadır.