Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Candan Mühendislik lpg otogaz montaj servisi 1996'dan beri İstanbul Anadolu yakası Ümraniye'de ve Avrupa yakası Sefaköy'de hizmet vermektedir. Otogaz montaj servislerimizin TSE hizmet yeri yeterlilik belgesi(HYYB), Makine mühendisleri odasından alınan SMM ve mühendis yetki belgesine sahip olup yetkili otogaz montaj servisidir. Otogaz dönüşüm fiyatları açısından en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunarak müşteri porföyümüzü genişletmekteyiz. Bizim için en büyük reklam memnun kalan müşteridir. Gelişen araç teknolojisi ile gündeme gelen sıralı otogaz montajı konusunda en yeni bilgi ve cihazlarla müşteri memnuniyeti hedefli çalışmalarımıza devam etmekteyiz. En çok önem verdiğimiz konu %100 müşteri memnuniyeti ve bize duyulan güvene layık olabilmektir.

Sıralı sistem lpg montajı yapmaya karar vermiş müşterilerimizin araçları önce arıza tespit cihazına bağlanarak araç ile ilgili sorun ve sıkıntıların tespiti ve çözümü yapılır. Buradaki amaç araçtaki sorunu başından görüp müdahale etmek ve sorunsuz kullanım sağlamaktır. Montaj yapan ustalarımız gerekli eğitimleri almış ve eğitim belgelerine haiz olup en kaliteli montajı yapabilecek beceriye sahiptir. Montajını yaptıgımız tüm ürünler 2 yıl garantilidir. %40-50 arası yakıt tasarrufu eldeedilmektedir. Sıralı otogaz sisteminde 4,5,6,8 Silindirli araçlarda benzine göre birebir aynı performansı elde edebilmekteyiz. Montaj sonrası servis konusunda en hızlı ve garantili bir şekilde sorunu çözümleyecek bilgi ve ekipmana sahip olan firmamız periyodik bakım ve kontrollerede gereken hassasiyeti göstermektedir.

Lovato sıralı otogaz sistemleri, Aldesa karbratörlü lpg sistemleri, Mimgas sıralı otogaz sistemleri, Milano sıralı otogaz sistemleri, Fema lpg sistemleri, Voltran otogaz lpg, Baykan lpg sistemleri ve Atiker sıralı otogaz sistemlerinin montajı uzman ekibimiz tarafından makine mühendisi kontrolünde yapılmaktadır. Ayrıca bakım atölyemizde Brc otogaz sistemleri, Landi otogaz dönüşüm sistemleri Tartarini lpg dönüşüm sistemlerininde bakımları yapılmaktadır. Atiker otogaz tankları ve Sa-ka simit tanklarını kullanan firmamız tüm ürünleri E-CER 001 standartına ve ISO 9001:2000 uygunluk belgelerine sahiptir.
Alternatif yakıt sistemleri içerisinde ülkemizin tek gerçeği olan otogaz lpg sistemleri, sıralı sistem lpg montajının başlamasıyla yüksek performans ve sorunsuzluk ve kullanım rahatlığı sayesinde araç sahiplerinin yöneldiği yakıt tasarruf sistemidir. Motorunuza herhangi bir zarar vermediği gibi yagın ömrünü uzatır ve araçtaki vuruntuları azaltır. Kaliteli ve ekonomik lpg otogaz dönüşümü konusunda binlerce memnun müşterimiz arasına girmek için yapmanız gereken bizi aramak ve aracınıza en uygun otogaz sistemini belirlemek. Kredi kartına taksit kampanyaları ile kısa zamanda kendini amorti eden otogaz sistemleri tüm dünyanın tercihidir. Lpg, egzoz emisyon değerleri açısından diğer yakıtlardan daha az çevreyi kirleten çevreci bir yakıttır.

Gelecek nesillere temiz bir çevre ve nefes alınabilen bir çevre bırakmak ve ekonomik sürüş için tüm benzinli araçları otogaz sistemlerini tanımaya ve kampanyalarımızdan faydalanmaya çağırıyoruz.