Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Sanliurfa İle İlgili Firmalar

Şanlı urfadaki eviniz.CEVAHİR KONUK EVİ. (KONUĞUMUZSUNUZ)
PEYGAMBERLER ŞEHRİ hz.ibrahim burada doğmuş ve nemrut tarafından ateşe atılmıştır eyyüp peygamber urfa,da yaşamıştır hastalık çektiği mağara ve türbesi urfa,dadır.hz.isa yüzünü sildiği mendile çıkan mucizevi resmini ve urfa,yı kutsadığına dair bir mektubunu urfa kralı abgar ukamaya göndermiştir.bu nedenle urfa,nın diyer adıda KUTSANAN ŞEHİRDİR.sizleri burda ağırlamaktan büyük kıvanç duyarız
Firmamız dalgıç motorların pompalarının bobinajını yapmaktadır.
TAYFUN RULMAN OSMAN TEMEL FİRMAMIZ HER ÇEŞİT RULMANLARLA HİZMETİNİZDEDİR.RULMAN,KAYIŞ,BİLYE,DİŞLİ,ZİNCİR,KAPLİN,SONDAJ MALZEMELERİ,KASNAK,SONDAJ TİJLERİ,YATAKLIRULMAN,KEÇE,MİSKET İLE HİZMETİNİZDEDİR.HEDEFİMİZ BÜYÜK DAİMA İLERİ...
Firmamız iplik üretımı yapmaktadır 100%pamuk ipliği çalişmakta 10/1,12/1,16/,20/1,24/1,30/1.. üretmekyedir.
Firmamız ş.urfada paşabahçe art craft spot pazarlamasının yapıp yaldız imalatı ve porselen takım ithalatını yapmaktadır.
Şirketimiz: market, kasap, pastane dolapları dikey şİşe sogutucuları (COla dolabı), duvar reyoları çerez ısıtıcı yemek ocakları imalatı yapmaktadır.
60 yıldan bu tarafa sektöre getirdiği yenilikler, yolculuklara kattığı yeni keyiflerle bir anda tüketicinin gönlünde taht kuran ŞANLIURFA CESUR TURİZM ; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden yoluna emin adımlarla devam ediyor.
Firmamız Şanlıurfa'da çeşitli ithal ve yerli oyuncak toptan ve perakende satışını online olarak gerçekleştirmektedir.