Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Koç Allianz Sigorta 4.Levent Acentesi olarak; Ev, aile, araba, işyeri, seyahat, sağlık sigortaları konularında faaliyet göstermekteyiz.

Kurucumuz Ayhan Kahraman üniversite eğitimi sonrasında otomotiv sektörüne yönelmiş ve hasar konusunda uzmanlaşmıştır. Bu görevinde kazandığı deneyimler ile hasar halindeki koordinasyonun önemini benimseyip, sektördeki işleyiş ve eksiklikleri gözlemledikten sonra sigorta sektöründe faaliyet göstermeye karar vermiştir.

Profesyonel iş anlayışı ile gerekli eğitimler alınıp, teknik altyapı oluşturulduktan sonra, müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeyen, saygın, çağdaş ve kurumsal bir firma olma ilkesi ile 2006 yılında Ulusay Sigorta kurulmuştur.

Bu İlke doğrultusunda, Ulusay Sigorta müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için; Koç Allianz ile iş ortaklığına adım atarak acentelik almıştır.

Koç Allianz gücünü, Türkiye'nin en büyük grubu Koç Topluluğu'ndan ve dünyanın finans devlerinden biri olan Allianz'dan alıyor.

Koç Allianz 1923 yılından beri kazandığı deneyim, Türkiye'nin dört bir yanındaki uzman acenteler ve uluslararası gücüyle tüm sigorta ihtiyaçlarınız için en doğru ve en uygun çözümleri sizin ve sevdikleriniz için üretiyor.

Yaşamımız boyunca kazaların, tatsızlıkların olması muhtemeldir! önemli olan böyle durumlarda güvende olduğunuzu hissetmeniz ve sorunlarla karşılaşmamanızdır.

Biz buna inanarak risklere karşı yanınızdayız.