Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tarim Urunleri İle İlgili Firmalar

1993 yılında STIHL gurubunun bir parçası olan VIKING, STIHL gurubunun sürekli olarak yüksek-kaliteli ürünler geliştirme ilkesi ve iyi pazarlama teknikleri sayesinde bahçe ekipmanları sektöründe lider firma pozisyonuna geldi. Firmamız 1997 yılından bugüne VIKING ürünlerin Türkiye tek distribütörüdür.
Urfa ve Mersin de tarım ürünleri ticareti yapan firmalardan bizi soracak olursanız sektörde ne kadar iyi bir yerimiz olduğunu daha iyi göreceksiniz.
Haşere kontrol ve peyzaj hizmetlerinin verilmesi; tarım, halk ve çevre sağlığı ilaçları satışı alanlarında faliyet göstermekteyiz.
Firmamız 30 yıllık izolasyon ve havalandırma tecrübesiyle şimdide yeni ürünü olan kuş kaçırıcı tarım makinası imalatına başlamıştır.
Dünyanın en dayanıklı silolarını üretiyoruz.
Firmamız 14 ürün grubunda 75 farklı tarım makinası üretmektedir.
Tarım makianaları imalatı ve pazarlaması yapmaktayız. Yaylı ve Yaysız Kültivatör Çizel Pulluk Hidrolik-Pistonlu ve Askılı Tip Goble Diskaro Sap Parçalama (Hasat Sonrası) Gübre Serpme
Ceviz fidan meyve badem
Firmamız 5 yıllık arge çalışması süresinde Amerika'dan bir toprak profesörü ve Kanada'dan Kimya doktoru ile birlikte bu ülkelerde ve uluslararası organik tarım ve organik ürünler hakkında geniş araştırmalar sonucunda; ülkemizdeki üniversitelerde hocalarımızla yaptığımız çalışmalarıda birleştirerek imalatımıza geçmiş bulunmaktayız.
Şarap, Şarap, Zeytinyağ ve Meyve Suyu üretiminin tüm aşamalarında kullanılan makine ve ekipman ihtiyaçlarınızı karşılıyor, fiyat/kalite oranı yüksek ürünler ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.
Firmamız organik gübre üretimi yapmaktadır. Türkiye genelinde bayilikler verilecektir.
Organik gübre, taban ve üst gübre, granül ve toz halde leonardit torf ve fidan üretimi yapmaktayız.
1996 yılında, biçerdöver, traktör ve ziraat makineleri alım-satımı amacıyla kurulmuştur.
Koyuncu Tarım Doğ-al Gübre, Biolchim, Monsanto co. May-agro co işbirlikleri ile 2003 senesinden beridir Türk çiftçisine hizmet vermektedir. Çiftçilerimize dost elimizi uzatıyoruz.. Sadece müşterimiz değil dostumuzda olun...
Firmamız bulgur ve bakliyat üretimi yapmaktadır.
Firmamız tarım römorku, su ve akaryakıt tankeri, pulluk, tırmık, tesviye küreği ,traktör arka kepçe ,traktör arka sepeti ve odun yarma makinesi imalatı yapmaktadır.
Doğal bal karakovan, petek, süzme, polen, arısütü ve arıcılık üretimi yapmaktayız.
Firmamız organik ve kimyevi gübre üretimi ve pazarlaması, teknik destek, zirai danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.