Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


AGRO-EN TARIMSAL MÜHENDİSLİK VE PEYZAJ
Firmamız 1994 yılında çevre düzenleme, haşere mücadelesi ve tarımsal mühendislik hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur.
Çim tohumları, gübre, çevre sağlığı ve tarım ilaçları, sulama sistem ekipmanları ve süs bitkilerinin pazarlaması ve satışını yapmaktadır.
Amacımız en iyi, en yararlı ve kaliteli ürünler ile birlikte dünyada hızla gelişen bilgi ve teknolojiyi de müşterilerimize ulaştırmak ve böylece ülkemiz yeşil alanlarına ve tarımına katkıda bulunmaktır.
Firmamız, kuruluşundan itibaren araştırma-geliştirme, eğitim ve hizmet kalite kontrol konularına önem vermiştir. Bu çalışmaları yürütmek üzere Kemerburgaz da 13 dönümlük arazide, çim ve yem bitkisi tohumları ile süs fidanlarının Marmara Bölgesi ne adaptasyonu, gübrelenmesi ve zararlılarla mücadelesi konusunda tarla deneme çalışmaları yapılmaktadır.
Teknik Danışmanlık ve Proje Hizmetleri:
-Peyzaj projeleri ile otomatik sulama sistemlerinin projelendirilmesi -Doğal kaynaklarımızın (su-toprak) korunması, drenaj ve erozyon kontrol çalışmalarının geliştirilip projelendirilmesi -Toprak analizi ve gübreleme programının geliştirilmesi -Bitki hastalıklarının tespit ve tedavisi -Haşere ve rodent mücadele ve kontrol için uygulama planı oluşturmak -Bahçe bakımı ve kentsel düzeyde haşere kontrol teknik şartnamelerin hazırlanması ve güncel fiyatlarla maliyet analizinin hazırlanması.
Yukarıda belirtilen faaliyet alanları kapsamında kooperatifinizce hizmetlerimizin değerlendirilmesini saygılarımızla arz ederiz.
peyzaj ve sulama Bahçe aletleri ilaç gübre tohum Uygulama
Adresimiz : esenşehir mh. evren cad. mete sok. no 25 yukarı dudullu ümraniye-ist