Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


SEVGİLİ TÜKETİCİLER,
1991 yılında faaliyete başlayan şirketimiz 16 yıllık tecrübesiyle ülkemizde tarımsal ürünler ve sığırcılık ve süt sığırcılığı yapmaktadır. Tokat NİKSAR da oluşturduğumuz kendi tesislerimizde alanında uzman kadro ve modern teknolojileri ve veteriner hekim ve ziraat teknisyenleri kontrolünde, Anadolu nun eşsiz doğasında ve Karadeniz ikliminin etkisinde hormon ve benzeri suni maddeler uygulamadan hayvan ve tarımsal ürünler sunma çabası içindedir.
Yeteroğlu besicilik süt, et ve tarımsal ürünleri üretirken 16 yıllık deneyim ve birikimiyle her aşamada gerçek bir özen olağanüstü bir titizlik ve hijyenle ürettiği ürünlerini ülkemiz tüketicilerine sunarak hedef kitlemizin takdirlerini alma gayreti peşindedir.
Hedef kitlemizin ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde tatmin düzeyine ulaşmak, mükemmelliği yakalamak ve sürekli gelişmek daimi hedefimizdir.
YETEROĞLU; ANADOLU dan çıkan lezzet.
Site Keyword leri, YETEROGLU TARIM VE HAYVANCILIK, Yeteroğlu Tarım Ve Hayvancilik, Niksar, Tokat, ceviz, ceviz fiatları, ceviz fiyatları, online tarım ürünleri satışı, gebe düve fiatları, gebe düve satışı, holstein gebe düve, holstein inek, kusburnu, kuşburnu marmelatı, tokat yaprağı, mehsur tokat yaprağı, lüks ceviz, kırılmış ceviz, kelebek ceviz, kabuk
Adresimiz : tokat cad. no 142 tokat niksar