Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ticari Yazilimlar İle İlgili Firmalar

Firmamız paket proğramlar konusunda faliyet göstermektedir.
Stok+cari+fatura+ceksenet+kasa sadece 49 ytl
Web Sitesi Tasarımı, E-ticaret sitesi Tasarımı , Portal Tasarımı ve internet projeleri ile ilgili her şey bu web sitesinde
Yazılım ve bilgi işlem konularında hizmet vermekteyiz.
GSM: 0535 216 81 51 Tel: 0262 322 40 80 Fax: 0262 332 20 50 www.soydanbilisim.com bilgi@soydanbilisim.com Logo Yazılım (LBS) Ürünleri Logo Tiger, Logo Gold, Logo Go, Logo LKS2, Logo ATR3, Logo Bordro, Raporlama Araçları Logo Navigator, Logo Linx, Logo Focus, Excel Üzerine istediğiniz raporlar yapılır.
Kurumsal Hizmetler, Senelik Bakım Onarım Anlaşmaları, Logo Kart Tasarımları, Web Design Alanında Öncülük Etmekteyiz.
Düzboya yönetim ve üretimle ilgili proğramlar.
ARTIK KONTROL SİZDE! Menejer Bilgisayar'dan yepyeni bir çözüm daha. Menejer eAdisyon. Tüm alakart restoranlar için elektronik restoran otomasyonu. Tüm kafeler için elektronik adisyon sistemi. Tüm Self-Servis / Fast-Food işletmeleri için elektronik otomasyon.
Otomobil sektöründe yazılım konusunda faliyet göstermekteyiz.
Logo Muhasebe Programları,Mobil Satış Dağıtım Sistemleri,Sipariş,Mal Kabul,Sevkiyat,Sayım,Depo ve Restoran Otomasyonları, Akaryakıt istasyonu yönetimi,Web üzerinden sipariş,Barkodlu Yazarkasa POS Terazi Entegrasyonları,ERP,MRP,CRM Uygulamaları gibi pek çok sektöre hitap eden kurumsal yazılım çözümleri sunuyoruz.
B2B&B2C Uygulamaları sanal mağazanızı açın, hemen satışlara başlayın.
Firmamız yazılım donanım ve bilgisayar sektöründe faliyet göstermektedir.
Su ve tüp abone takip programı, Fatura İşlem Merkezi (Fatura Ödeme Merkezi) Programı, telefonla sipariş alan gıda sektörü için yazılım ve donanım çözümleri üretiyoruz.
Geliştirdiğimiz Muhasebe ve ticari uygulamalarımızla tüm türkiye'de hizmetinizdeyiz.Kolay kullanımı ile ön plana çıkan yazılımlarımız için bize ulaşın.
Firmamız yaklaşık 14 yıldır Türk kuyumculuk sektörüne bilişim çözümleri üretmektedir.