Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


G. Güler Turizm Ltd. Şti. 1995 yılında kurulmuş olup, bu tarihten itibaren Bursa da personel, öğrenci, turizm ve VIP servis hizmetlerini vermektedir.
ÖNCE İNSAN anlayışı ile güvenliği ve konforu, KALİTELİ HİZMET anlayışı ile sürekli yenilenen, modern araç filosu ve eğitimli personeli ile zamanında servis hizmetlerini, ÇAĞDAŞ HİZMET anlayışı ile tüm araç filomuzda en modern sistemlerle donatılmış internet üzerinden online araç takip sistemi ile çağdaş, güvenli ve modern servis hizmetleri vermenin kıvancını yaşıyoruz. Şirketimiz Özmal araç filosu; sürekli yenilenen modeller, klimalı, konforlu, güvenli, modern; Volkswagen, Mercedes minibüs, midibüs, otobüs ve binek araçlar ile personel, öğrenci servis hizmeti vermektedir. Bu konudaki deneyim, güven ve kalitesini 2000 yılıyla birlikte genişleterek VIP servis hizmetine de aktararak büyümeye devam etmektedir.
Çağı ve yenilikleri takip etmenin gerekliliği bilinci ile kendini geliştirerek eğitimli personeli, internet üzerinden online araç takip sistemi ve güzergahların çizim programları (Autocad) ile belirlenmesi gibi teknolojinin getirdiği avantajları hizmet kalitemizin artması için kullanmaktayız. Turizm taşımacılığı ile ilgili her türlü belge ve lisansa sahip olan G. Güler Turizm Ltd. Şti. mecburi trafik sigortasının yanında Kasko sigorta poliçesi ve ferdi kaza sigorta projeleri ile hizmet güvencelerine önem verdiğini ortaya koymaktadıir. Personelimizin trafik yönetmeliği gereği tüm belge ve sertifikalara sahip olma zorunluluğu vardır.
güler turizm tanıtım güler turizm araç filosu güler turizm logo
Adresimiz : Eski Karaman Mah. Odunluk Cad. Koray Sok. No:16 Nilüfer / BURSA