Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Yazilim İle İlgili Firmalar

Düzboya yönetim ve üretimle ilgili proğramlar.
Firmamız tarım, sebze&meyve, otomotiv sektörü ve işletmenizin ihtiyaç duyduğu yazılımlar üretmektedir.
Firmamız yazılım donanım ve bilgisayar sektöründe faliyet göstermektedir.
On teknoloji Erciyes Üniversitesi teknoloji geliştirme merkezinde kurulmuş, yazılım, internet, sistem çözümleri, bluetooth, uzaktan hasta takibi ve yönetilebilir web portalları alanlarında faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır.
1995 yılından beri Gaziantep'te yazılım sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
Geliştirdiğimiz Muhasebe ve ticari uygulamalarımızla tüm türkiye'de hizmetinizdeyiz.Kolay kullanımı ile ön plana çıkan yazılımlarımız için bize ulaşın.
Firmamız paket proğramlar konusunda faliyet göstermektedir.
Web Sitesi Tasarımı, E-ticaret sitesi Tasarımı , Portal Tasarımı ve internet projeleri ile ilgili her şey bu web sitesinde
Firmamız hukukçulara yönelik yazılımlar geliştirmektedir.
GSM: 0535 216 81 51 Tel: 0262 322 40 80 Fax: 0262 332 20 50 www.soydanbilisim.com bilgi@soydanbilisim.com Logo Yazılım (LBS) Ürünleri Logo Tiger, Logo Gold, Logo Go, Logo LKS2, Logo ATR3, Logo Bordro, Raporlama Araçları Logo Navigator, Logo Linx, Logo Focus, Excel Üzerine istediğiniz raporlar yapılır.
Kurumsal Hizmetler, Senelik Bakım Onarım Anlaşmaları, Logo Kart Tasarımları, Web Design Alanında Öncülük Etmekteyiz.
Akademi Yazılım Bilgi İşlem Dan.ve Paz.Hiz.Ltd.Şti. bünyesinde kazandığı tecrübeleri paylaşmak, sertifikalı uzmanları ile firmalara hizmet vermek ve kısa vadede Türkiye’nin önde gelen yazılım ve danışmanlık şirketi olmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin memnuni
Yazılım ve bilgi işlem konularında hizmet vermekteyiz.
ARTIK KONTROL SİZDE! Menejer Bilgisayar'dan yepyeni bir çözüm daha. Menejer eAdisyon. Tüm alakart restoranlar için elektronik restoran otomasyonu. Tüm kafeler için elektronik adisyon sistemi. Tüm Self-Servis / Fast-Food işletmeleri için elektronik otomasyon.
Stok+cari+fatura+ceksenet+kasa sadece 49 ytl
B2B&B2C Uygulamaları sanal mağazanızı açın, hemen satışlara başlayın.
Su ve tüp abone takip programı, Fatura İşlem Merkezi (Fatura Ödeme Merkezi) Programı, telefonla sipariş alan gıda sektörü için yazılım ve donanım çözümleri üretiyoruz.
Firmamız yaklaşık 14 yıldır Türk kuyumculuk sektörüne bilişim çözümleri üretmektedir.